BV-XF-06
Er rijden momenteel 529 DAF FA CF75's rond in Nederland. Deze FA CF75 komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren, 1 maand en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 april 2009, dus sinds 17 jaren, 1 maand en 24 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF FA Cf 75 kolkenzuiger rijden er in dezelfde variant (AEZZPZZ) nog 147 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2008 en juli 2009. De nieuwwaarde van deze DAF FA Cf 75 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF FA CF75 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF FA Cf 75 | 2009
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | FA Cf 75 |
| Lengte | 7,30 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 85 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kolkenzuiger |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 228 kW (310 pk) |
| Continue vermogen | 228 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | PR228S2 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 9186cc (9,2 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 12 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 maart 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren, 1 maand en 30 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 april 2009 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 jaren, 1 maand en 24 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 11 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 13.510 kg |
| Massa rijklaar | 13.660 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 13660 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 5.340 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant AEZZPZZ | |
| Uitvoering PR228S2 | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0099*02 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-XF-06 | 6-03-2026 | 16:57 | periodieke controle | 11-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BV-XF-06 | 6-03-2026 | 16:57 | periodieke controle | 6-03-2028 | Ja, bekijk hier. |
| BV-XF-06 | 7-03-2025 | 16:55 | periodieke controle | 11-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BV-XF-06 | 12-03-2024 | 16:55 | periodieke controle | 12-03-2026 | Nee |
| BV-XF-06 | 8-03-2024 | 16:55 | periodieke controle | 11-04-2025 | Nee |
| BV-XF-06 | 11-04-2023 | 16:55 | periodieke controle | 11-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BV-XF-06 | 15-03-2022 | 16:55 | periodieke controle | 15-03-2024 | Nee |
| BV-XF-06 | 15-03-2022 | 16:55 | periodieke controle | 5-04-2023 | Nee |
| BV-XF-06 | 26-03-2021 | 16:54 | periodieke controle | 26-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BV-XF-06 | 26-02-2021 | 16:59 | periodieke controle | 5-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BV-XF-06 | 26-03-2020 | 16:53 | periodieke controle | 5-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BV-XF-06 | 20-03-2020 | 16:57 | periodieke controle | 20-03-2022 | Nee |
| BV-XF-06 | 22-03-2019 | 16:15 | periodieke controle | 5-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 6-03-2026 | 16:57 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2025 | |||||
| 7-03-2025 | 16:55 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 11-04-2023 | 16:55 | 495 | 5.*.53 | 1 | Kentekenplaatverlichting straalt licht naar achter |
| 11-04-2023 | 16:55 | 470 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 11-04-2023 | 16:55 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
2021 | |||||
| 26-03-2021 | 16:54 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 26-02-2021 | 16:59 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 26-02-2021 | 16:59 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 26-03-2020 | 16:53 | 587 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht ondeugdelijk bevestigd |
| 26-03-2020 | 16:53 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2019 | |||||
| 22-03-2019 | 16:15 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-XF-06 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BV-XF-06 | 23-02-2018 | Tachograaf | SIEMENS |
Vergeet ook niet alle DAF FA CF75 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BV-XF-06 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BV-XF-06
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BV-XF-06 | DAF | FA CF75 | Kolkenzuiger | Onbekend | 26-03-2009 | 17,2 jaar |
| BV-XF-07 | Mercedes-Benz | Axor 1824 L | Straatvgr,reiniger,rioolzgr | Onbekend | 26-03-2009 | 17,2 jaar |
| BV-XF-08 | Volvo | FM400 6X2R FAL9.0 Radt-A8 | Open wagen | Onbekend | 01-04-2009 | 17,2 jaar |
| BV-XF-09 | DAF | Fad CF85 | Kolkenzuiger | Onbekend | 01-04-2009 | 17,2 jaar |
| BV-XP-06 | DAF | Fad XF105 | Opleggertrekker | Onbekend | 14-04-2009 | 17,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 730 x 255 cm een gewicht van ± 13.510 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FM | 733 cm | 254 cm | 13.270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.