BS-VS-68
Er rijden momenteel 529 DAF FA CF75's rond in Nederland. Deze FA CF75 komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 1 maand en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 februari 2023, dus sinds 3 jaren, 3 maanden en 11 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF FA CF75 open wagen rijden er nog 296 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2006 en mei 2013. De nieuwwaarde van deze DAF FA CF75 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF FA CF75 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF FA CF75 | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | FA CF75 |
| Lengte | 9,32 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 188 kW (256 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 9186cc (9,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 april 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 1 maand en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 februari 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 3 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 februari 2027. Het voertuig moet over 9 maanden gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.570 kg |
| Massa rijklaar | 9.705 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 9705 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 10.795 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 20.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BS-VS-68 | 16-01-2026 | 13:46 | periodieke controle | 24-02-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BS-VS-68 | 16-01-2026 | 13:44 | periodieke controle | 16-01-2028 | Ja, bekijk hier. |
| BS-VS-68 | 16-01-2026 | 13:41 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| BS-VS-68 | 20-02-2025 | 10:57 | periodieke controle | 20-02-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BS-VS-68 | 20-02-2025 | 10:52 | periodieke controle | 24-02-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BS-VS-68 | 20-02-2024 | 12:22 | periodieke controle | 24-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BS-VS-68 | 24-02-2023 | 15:46 | periodieke controle | 24-02-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BS-VS-68 | 24-02-2023 | 15:44 | periodieke controle | 24-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BS-VS-68 | 27-09-2021 | 12:07 | periodieke controle | 27-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BS-VS-68 | 27-09-2021 | 08:58 | periodieke controle | 27-09-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BS-VS-68 | 24-09-2020 | 14:47 | periodieke controle | 25-09-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BS-VS-68 | 10-10-2019 | 10:06 | periodieke controle | 10-10-2021 | Nee |
| BS-VS-68 | 25-09-2019 | 16:37 | periodieke controle | 25-09-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 16-01-2026 | 13:46 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 16-01-2026 | 13:46 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 16-01-2026 | 13:41 | 940 | 1 | Fout in bewegingsgegevens | |
2025 | |||||
| 20-02-2025 | 10:52 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 20-02-2025 | 10:52 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 20-02-2025 | 10:52 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2024 | |||||
| 20-02-2024 | 12:22 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 20-02-2024 | 12:22 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2023 | |||||
| 24-02-2023 | 15:46 | 496 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting niet volgens voorschriften |
| 24-02-2023 | 15:46 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 24-02-2023 | 15:46 | 433 | 5.*.48 | 1 | Zijdelingse afscherming niet volgens voorschriften |
2021 | |||||
| 27-09-2021 | 08:58 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 27-09-2021 | 08:58 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
2020 | |||||
| 24-09-2020 | 14:47 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 25-09-2019 | 16:37 | 203 | 5.*.27 | 4 | Band beschadigd |
| 25-09-2019 | 16:37 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BS-VS-68 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BS-VS-68 | 25-09-2017 | Tachograaf | VDO 1381 |
Vergeet ook niet alle DAF FA CF75 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BS-VS-68 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BS-VS-68
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 932 x 255 cm een gewicht van ± 9.570 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FL | 937 cm | 257 cm | 9.530 kg |
| Mercedes-Benz Actros | 942 cm | 255 cm | 10.060 kg |
| Renault D | 935 cm | 255 cm | 10.190 kg |
| Scania R410 | 929 cm | 255 cm | 10.460 kg |
| Iveco 190EL | 928 cm | 255 cm | 8.740 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.