BJ-HT-07
Er rijden momenteel 411 DAF 55's rond in Nederland. Deze 55 komt uit het jaar 2000 en is nu 25 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze DAF AE 55 CL brandweerwagen rijden er nog 68 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1971 en augustus 2011. De nieuwwaarde van deze DAF AE 55 CL is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF 55 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF AE 55 CL | 2000
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | AE 55 CL |
| Lengte | 6,88 m |
| Breedte | 2,48 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | brandweerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 171 kW (232 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 juni 2000 |
| Leeftijd | 25 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 3 februari 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 8.920 kg |
| Massa rijklaar | 9.020 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 9020 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 5.980 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 15.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 15.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 28.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 5.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 5.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.300 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.300 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,60 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 2 / EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BJ-HT-07 | 4-01-2024 | 13:33 | periodieke controle | 3-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BJ-HT-07 | 21-12-2022 | 13:22 | periodieke controle | 3-02-2024 | Nee |
| BJ-HT-07 | 26-01-2022 | 14:42 | periodieke controle | 3-02-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BJ-HT-07 | 3-02-2021 | 14:03 | periodieke controle | 3-02-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BJ-HT-07 | 5-02-2020 | 09:34 | periodieke controle | 4-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BJ-HT-07 | 20-02-2019 | 14:54 | periodieke controle | 4-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 4-01-2024 | 13:33 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 26-01-2022 | 14:42 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 3-02-2021 | 14:03 | 250 | 5.*.29 | 2 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 3-02-2021 | 14:03 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 3-02-2021 | 14:03 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 5-02-2020 | 09:34 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 5-02-2020 | 09:34 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 20-02-2019 | 14:54 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 20-02-2019 | 14:54 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
Vergeet ook niet alle DAF 55 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BJ-HT-07 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BJ-HT-07
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 688 x 248 cm een gewicht van ± 8.920 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Renault D | 685 cm | 250 cm | 9.270 kg |
| Volvo FH16 | 696 cm | 254 cm | 9.700 kg |
| MAN TGM | 698 cm | 249 cm | 9.530 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.