FSZ-28-R
Er rijden momenteel 774 Shansu Electric Scooter's rond in Nederland. Deze Electric Scooter komt uit het jaar 2024 en is nu 1 jaar, 6 maanden en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 mei 2026, dus sinds 6 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op elektriciteit, 100% Elektrisch, ook wel Full Electric genoemd en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Shansu Electric Scooter rijden er nog 216 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2019 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Shansu Electric Scooter is helaas onbekend.
Dit voertuig van Shansu haalt een maximumsnelheid van 25 km/uur.
Bekijk ook alle Shansu Electric Scooter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Shansu Electric Scooter | 2024
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Shansu |
| Handelsbenaming | Electric Scooter |
| Lengte | 2,10 m |
| Breedte | 0,90 m |
| Hoogte | 1,20 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 25 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 november 2024 |
| Leeftijd | 1 jaar, 6 maanden en 24 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 68 kg |
| Massa rijklaar | 75 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 157 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 232 kg |
| Technische max massa voertuig | 232 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,55 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type CP-6 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Shansu Electric Scooter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FSZ-28-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FSZ-28-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FSZ-20-R | Rieju | 16-11-2024 | 1,5 jaar | |
| FSZ-22-R | Rieju | 05-11-2024 | 1,6 jaar | |
| FSZ-23-R | IVA | E-go S4 | 05-11-2024 | 1,6 jaar |
| FSZ-24-R | LA Souris | Grande Retro | 28-01-2025 | 1,3 jaar |
| FSZ-25-R | LA Souris | Alpha | 06-11-2024 | 1,5 jaar |
| FSZ-26-R | Puch | Minicross | 01-11-2024 | 53,9 jaar |
| FSZ-27-R | LA Souris | City S | 28-11-2024 | 1,5 jaar |
| FSZ-28-B | Riese & Mueller | Nevo | 23-10-2024 | 1,6 jaar |
| FSZ-28-D | Chuanyue | Citycoco | 24-10-2024 | 3,9 jaar |
| FSZ-28-F | SYM | X-Pro | 11-11-2024 | 1,5 jaar |
| FSZ-28-G | Jiayuan | Eidola | 05-11-2024 | 1,6 jaar |
| FSZ-28-H | Derbi | SR | 28-10-2024 | 20,9 jaar |
| FSZ-28-J | Puch | Maxi-s | 28-10-2024 | 45,9 jaar |
| FSZ-28-K | Piaggio | Vespa Primavera | 05-11-2024 | 1,6 jaar |
| FSZ-28-L | Piaggio | ZIP | 29-11-2024 | 1,5 jaar |
| FSZ-28-N | Ligier | Myli | 07-11-2024 | 1,5 jaar |
| FSZ-28-P | Niu | Nqi Sport | 04-11-2024 | 1,6 jaar |
| FSZ-28-R | Shansu | Electric Scooter | 01-11-2024 | 1,6 jaar |
| FSZ-28-S | Beta | 07-11-2024 | 1,5 jaar | |
| FSZ-28-T | Askoll | 04-11-2024 | 1,6 jaar | |
| FSZ-28-X | GTS | Sirocco | 28-03-2026 | Nieuw |
| FSZ-29-R | LA Souris | K1 | 18-11-2024 | 1,5 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een afmeting van 210 x 90 cm een gewicht van ± 68 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| 3PLuscoco Electric Scooter | 214 cm | 89 cm | 70 kg |
| Smarda Electric Scooter | 201 cm | 96 cm | 70 kg |
| Nzita Electric Scooter | 208 cm | 92 cm | 60 kg |
| Smarda Electrical Scooter | 211 cm | 86 cm | 60 kg |
| Mademoto Electric Scooter | 214 cm | 90 cm | 60 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.