FRB-07-K
Er rijden momenteel 107 Shansu Egreens rond in Nederland. Deze Egreen komt uit het jaar 2018 en is nu 7 jaren, 7 maanden en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 mei 2026, dus sinds 28 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op elektriciteit, 100% Elektrisch, ook wel Full Electric genoemd en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Shansu Egreen rijden er in dezelfde variant (00) nog 55 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2018 en augustus 2024. De nieuwwaarde van deze Shansu Egreen is helaas onbekend.
Dit voertuig van Shansu haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 13 september 2023. Het voertuig was toen 4 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud.
Bekijk ook alle Shansu Egreen voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Shansu Egreen | 2018
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Shansu |
| Handelsbenaming | Egreen |
| Lengte | 1,96 m |
| Breedte | 0,76 m |
| Hoogte | 1,12 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 oktober 2018 |
| Leeftijd | 7 jaren, 7 maanden en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 september 2023. Het voertuig was toen 4 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 55 kg |
| Massa rijklaar | 62 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 219 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,49 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type CP-1 | |
| Variant 00 | |
| Uitvoering 0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e9*168/2013*11263*00 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Shansu Egreen voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FRB-07-K - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FRB-07-K
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FRB-01-K | Super Soco | TS Street Hunter | 16-09-2023 | 2,7 jaar |
| FRB-02-K | SYM | Fiddle | 06-01-2024 | 2,4 jaar |
| FRB-03-K | Super Soco | 15-09-2023 | 2,7 jaar | |
| FRB-04-K | Yadea | T9L | 16-09-2023 | 2,7 jaar |
| FRB-05-K | Yadea | T9L | 20-09-2023 | 2,7 jaar |
| FRB-06-K | Yadea | E8S | 15-09-2023 | 2,7 jaar |
| FRB-07-B | Momo | Morino 50 | 09-09-2023 | 2,7 jaar |
| FRB-07-D | GTS | Toscana | 23-09-2023 | 2,7 jaar |
| FRB-07-F | Niu | Nqi Cargo | 03-11-2023 | 2,6 jaar |
| FRB-07-G | Piaggio | ZIP | 12-12-2023 | 2,5 jaar |
| FRB-07-H | Piaggio | Liberty | 16-09-2023 | 2,7 jaar |
| FRB-07-J | Beta | 15-09-2023 | 2,7 jaar | |
| FRB-07-K | Shansu | Egreen | 13-09-2023 | 7,6 jaar |
| FRB-07-L | SYM | Mio | 03-10-2023 | 2,7 jaar |
| FRB-07-N | LA Souris | S6 | 15-09-2023 | 2,7 jaar |
| FRB-07-P | Super Soco | 19-09-2023 | 2,7 jaar | |
| FRB-07-R | Super Soco | 01-05-2024 | 2,1 jaar | |
| FRB-07-S | Niu | 29-06-2024 | 1,9 jaar | |
| FRB-07-T | Super Soco | 22-09-2023 | 2,7 jaar | |
| FRB-07-V | E-Max | 30-04-2024 | 2,1 jaar | |
| FRB-07-Z | Super Soco | 30-04-2024 | 2,1 jaar | |
| FRB-08-K | Yamaha | RD 50 | 13-09-2023 | 48,9 jaar |
| FRB-09-K | SUR-ron | Light BEE | 13-09-2023 | 4,4 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een afmeting van 196 x 76 cm een gewicht van ± 55 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Dayi Motor E-volt 1.0SH | 196 cm | 86 cm | 60 kg |
| Dayi Motor E-gen 4.0AL | 196 cm | 86 cm | 60 kg |
| 3PLuscoco Electric Scooter | 186 cm | 86 cm | 50 kg |
| Dogebos Electric Scooter | 187 cm | 82 cm | 60 kg |
| Niu Uqi Gt PRO | 191 cm | 74 cm | 60 kg |
| Strollwheel Electric Scooter | 187 cm | 76 cm | 60 kg |
| Rooder M1 | 206 cm | 85 cm | 60 kg |
| Eysing Pioneer | 200 cm | 77 cm | 50 kg |
| Strollwheel M1 | 204 cm | 85 cm | 60 kg |
| Cruzer JY-ES057D20 | 190 cm | 85 cm | 60 kg |
| Puviter M1 | 204 cm | 85 cm | 60 kg |
| Igoo M1 | 203 cm | 85 cm | 60 kg |
| Rooder Electric Scooter | 187 cm | 66 cm | 60 kg |
| Mangosteen M1 | 203 cm | 85 cm | 60 kg |
| Torrot Muvi | 186 cm | 72 cm | 60 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.