FGG-41-L
Er rijden momenteel 329 SUR-ron Light BEE's rond in Nederland. Deze Light BEE komt uit het jaar 2021 en is nu 5 jaren, 1 maand en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 april 2025, dus sinds 1 jaar, 1 maand en 24 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op elektriciteit, 100% Elektrisch, ook wel Full Electric genoemd en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze SUR-ron Light BEE rijden er in dezelfde variant (QL3000DY-2A) nog 318 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2020 en september 2024. De nieuwwaarde van deze SUR-ron Light BEE is helaas onbekend.
Dit voertuig van SUR-ron haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur.
Bekijk ook alle SUR-ron Light BEE voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
SUR-ron Light BEE | 2021
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | SUR-ron |
| Handelsbenaming | Light BEE |
| Lengte | 1,86 m |
| Breedte | 0,78 m |
| Hoogte | 1,05 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 april 2021 |
| Leeftijd | 5 jaren, 1 maand en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 april 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 24 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 43 kg |
| Massa rijklaar | 50 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,23 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type QL3000DY-2 | |
| Variant QL3000DY-2A | |
| Uitvoering 2D | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*00703*02 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 134/2014*2018/295A2 | |
Vergeet ook niet alle SUR-ron Light BEE voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FGG-41-L - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FGG-41-L
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FGG-40-L | Senzo | Riva Lux R | 01-04-2021 | 5,2 jaar |
| FGG-41-B | Niu | Mqi+sport | 29-03-2022 | 4,2 jaar |
| FGG-41-D | SYM | Fiddle | 25-06-2021 | 4,9 jaar |
| FGG-41-F | Spyder Wheelz | Spyder Rent Group Nederland BV | 02-04-2021 | 5,2 jaar |
| FGG-41-G | Piaggio | Sprint | 03-07-2021 | 4,9 jaar |
| FGG-41-H | Piaggio | Sprint | 17-04-2021 | 5,1 jaar |
| FGG-41-J | Gazelle | NO1 Speed | 09-04-2021 | 5,1 jaar |
| FGG-41-K | Djjd | Cashmere | 24-04-2021 | 5,1 jaar |
| FGG-41-L | SUR-ron | Light BEE | 01-04-2021 | 5,2 jaar |
| FGG-41-N | Piaggio | Sprint | 26-05-2021 | 5 jaar |
| FGG-41-P | Super Soco | 18-05-2021 | 5 jaar | |
| FGG-41-R | Niu | Nqi Sharing | 07-04-2021 | 5,1 jaar |
| FGG-41-S | Niu | Nqi Sharing | 05-05-2021 | 5,1 jaar |
| FGG-41-T | Qwic | Performance Mid-motor Speed | 10-04-2021 | 5,1 jaar |
| FGG-41-V | Momo | Morino 50 | 06-05-2021 | 5,1 jaar |
| FGG-41-X | Super Soco | 15-03-2022 | 4,2 jaar | |
| FGG-41-Z | Kymco | Agility 50 | 09-08-2021 | 4,8 jaar |
| FGG-42-L | Santini | Capri | 07-04-2021 | 5,1 jaar |
| FGG-43-L | Yamaha | YN50F | 22-12-2021 | 9,9 jaar |
| FGG-45-L | Santini | E-capri | 07-04-2021 | 5,1 jaar |
| FGG-47-L | Kymco | New Like | 17-04-2021 | 5,1 jaar |
| FGG-48-L | Santini | Capri | 06-04-2021 | 5,1 jaar |
| FGG-49-L | Gazelle | Medeo Speed | 09-04-2021 | 5,1 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een afmeting van 186 x 78 cm een gewicht van ± 43 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Surron Light BEE | 186 cm | 78 cm | 40 kg |
| Light BEE Light BEE | 186 cm | 78 cm | 40 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.