AM-74-53
OLDTIMER
Er rijden momenteel 67 Morgan Plus 4's rond in Nederland. Deze rode Plus 4 komt uit het jaar 1952 en is nu 73 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 maart 2025, dus sinds 1 jaar, 1 maand en 30 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Morgan Plus 4 cabriolet rijden er nog 40 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1952 en maart 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 60.452 en € 101.029, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 73.412 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Morgan Plus 4 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 maart 2009. Het voertuig was toen 56 jaren, 8 maanden en 17 dagen oud.
Bekijk ook alle Morgan Plus 4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Morgan Plus 4 | 1952
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Morgan |
| Handelsbenaming | Plus 4 |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1998cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1952 |
| Leeftijd | 73 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 73 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 maart 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 30 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 maart 2009. Het voertuig was toen 56 jaren, 8 maanden en 17 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 880 kg |
| Massa rijklaar | 980 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,46 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,20 m (voor) / 1,21 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk onder voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Morgan Plus 4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van AM-74-53 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
AM-74-53
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AM-70-53 | Oldsmobile | Ninety Eight | Sedan | Onbekend | 17-12-2008 | 66,9 jaar | |
| AM-73-53 | MG | B | Cabriolet | Onbekend | 25-02-2009 | 56,7 jaar | |
| AM-74-51 | Ford | T | Stationwagen | Onbekend | 01-06-1970 | 100 jaar | |
| AM-74-52 | Ford | Mustang | Coupe | Onbekend | 16-03-2009 | 59,3 jaar | |
| AM-74-53 | Morgan | Plus 4 | Cabriolet | Onbekend | 16-03-2009 | 74 jaar | |
| AM-74-55 | Triumph | Herald | Cabriolet | Onbekend | 17-03-2009 | 60,4 jaar | |
| AM-74-59 | Willys | CJ2A | Cabriolet | Onbekend | 17-03-2009 | 79 jaar | |
| AM-77-53 | Ford | T-touring | Cabriolet | Onbekend | 27-04-2009 | n.n.b. | |
| AM-79-53 | Citroën | DS21 Injection | Niet geregistreerd | Onbekend | 10-06-1983 | 54,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 73.412 en/of een gewicht van ± 880 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Alfa Romeo 4C | € 72.900 | 399 cm | 187 cm | 900 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Morgan Plus 4Google op afbeeldingen van de Morgan Plus 4
Google op reviews van de Morgan Plus 4
Autoreview.nl
Morgan Plus Four is helemaal nieuw (maar dat zie je niet)
Waarom de Morgan Plus 4 70th Anniversary Edition een goudkleurig chassis heeft?
Autovisie.nl
Morgans afscheidsmodel Plus 4 is al vergeven
AR Plus 4 viert 65 jaar Morgan Plus 4
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/morgan/plus-4/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.