RV-428-T
Er rijden momenteel 599 Lotus Elise's rond in Nederland. Deze groene Elise komt uit het jaar 1997 en is nu 29 jaren en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 februari 2018, dus sinds 8 jaren, 3 maanden en 12 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Lotus Elise (lhd & Rhd) cabriolet rijden er nog 173 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1996 en juli 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 53.523 en € 88.279, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 65.679 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Lotus Elise (lhd & Rhd) is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 17 februari 2018. Het voertuig was toen 20 jaren, 9 maanden en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle Lotus Elise voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Lotus Elise (lhd & Rhd) | 1997
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Lotus |
| Handelsbenaming | Elise (lhd & Rhd) |
| Kleur | GROEN |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1796cc (1,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 mei 1997 |
| Leeftijd | 29 jaren en 13 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 29 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 februari 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 3 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 17 februari 2018. Het voertuig was toen 20 jaren, 9 maanden en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 21 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 25 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 683 kg |
| Massa rijklaar | 783 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 159 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 942 kg |
| Technische max massa voertuig | 942 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 374 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 568 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,44 m (voor) / 1,45 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk v. achteras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| RV-428-T | 10-10-2025 | 14:08 | periodieke controle | 21-10-2026 | Nee |
| RV-428-T | 22-09-2023 | 14:36 | periodieke controle | 21-10-2024 | Nee |
| RV-428-T | 21-10-2022 | 14:07 | periodieke controle | 21-10-2023 | Nee |
| RV-428-T | 24-01-2022 | 12:02 | periodieke controle | 15-02-2023 | Nee |
| RV-428-T | 28-01-2021 | 11:20 | periodieke controle | 15-02-2022 | Nee |
| RV-428-T | 4-02-2020 | 14:22 | periodieke controle | 15-02-2021 | Nee |
| RV-428-T | 1-02-2019 | 11:55 | periodieke controle | 15-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2019 | |||||
| 1-02-2019 | 11:55 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
Vergeet ook niet alle Lotus Elise voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van RV-428-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
RV-428-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RV-420-T | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 20.452 | 08-06-2018 | 9,1 jaar | |
| RV-421-T | BMW | Z4 | Cabriolet | Onbekend | 09-02-2018 | 18,9 jaar | |
| RV-422-T | Hyundai | i30 | MPV | Onbekend | 27-03-2018 | 18,4 jaar | |
| RV-424-T | Mitsubishi | Colt | Stationwagen | € 26.678 | 03-04-2018 | 12,2 jaar | |
| RV-426-T | Opel | Corsa | Hatchback | € 19.056 | 09-02-2018 | 9,3 jaar | |
| RV-427-T | Renault | Captur | MPV | € 27.059 | 24-02-2018 | 8,4 jaar | |
| RV-428-B | Toyota | Yaris | MPV | € 20.771 | 28-06-2018 | 9,2 jaar | |
| RV-428-D | Hymer | B 678 | Kampeerwagen | Onbekend | 31-03-2018 | 13,2 jaar | |
| RV-428-H | Audi | A4 | Stationwagen | € 49.216 | 05-02-2018 | 13,3 jaar | |
| RV-428-L | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 31.775 | 15-02-2018 | 8,3 jaar | |
| RV-428-P | Hyundai | Getz | Hatchback | Onbekend | 24-03-2018 | 19,9 jaar | |
| RV-428-R | Renault | Captur | Hatchback | € 22.865 | 08-03-2018 | 9 jaar | |
| RV-428-S | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 28.312 | 19-02-2018 | 8,3 jaar | |
| RV-428-T | Lotus | Elise | Cabriolet | Onbekend | 17-02-2018 | 29,1 jaar | |
| RV-428-V | Ford | Fiesta | Hatchback | € 19.125 | 07-06-2018 | 9,5 jaar | |
| RV-428-X | Nissan | Qashqai | Stationwagen | € 29.049 | 26-04-2018 | 14,5 jaar | |
| RV-428-Z | Toyota | Auris | MPV | € 28.490 | 21-02-2018 | 8,3 jaar | |
| RV-429-T | Toyota | Aygo | Hatchback | € 14.097 | 18-04-2018 | 9,3 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.