L-081-NR
Er rijden momenteel 599 Lotus Elise's rond in Nederland. Deze rode Elise komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 juli 2021, dus sinds 4 jaren, 10 maanden en 13 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Lotus Elise 111R cabriolet rijden er in dezelfde variant (7) nog 58 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2004 en juni 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 48.819 en € 62.903, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 58.902 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Elise 111R bedraagt € 48.819 incl. BTW en BPM, deze Lotus Elise 111R is daardoor € 10.083 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Lotus kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 241 km/uur. Daardoor behoort deze Lotus Elise 111R tot de snelste 4.6% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 juni 2021. Het voertuig was toen 9 jaren, 11 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Lotus Elise voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Lotus Elise 111R | 2011
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Lotus |
| Handelsbenaming | Elise 111R |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,12 m |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 241 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 48.819 |
| Bruto BPM | € 12.468 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 141 kW (192 pk) |
| Continue vermogen | 141 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 2ZZ |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1796cc (1,8 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 juli 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 10 maanden en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 juni 2021. Het voertuig was toen 9 jaren, 11 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 5 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 8 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 863 kg |
| Massa rijklaar | 963 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 203 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.166 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.166 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 443 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 443 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 723 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 723 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,46 m (voor) / 1,51 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 111 | |
| Variant 7 | |
| Uitvoering A | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2001/116*0008*69 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk onder voorwielscherm |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 11.6 l/100km (1 liter op 8,6km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 11.6 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.2 l/100km (1 liter op 16,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.2 l/100km (1 liter op 12,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 196 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 98 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 98 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| L-081-NR | 5-06-2025 | 14:55 | periodieke controle | 5-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
| L-081-NR | 20-06-2024 | 10:03 | periodieke controle | 5-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| L-081-NR | 22-06-2023 | 11:20 | periodieke controle | 5-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| L-081-NR | 15-06-2022 | 14:03 | periodieke controle | 5-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| L-081-NR | 5-07-2021 | 16:42 | periodieke controle | 5-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 5-06-2025 | 14:55 | OP1 | 0P1 | 1 | Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
| 5-06-2025 | 14:55 | OP2 | OP2 | 1 | Controle alle brandstoffen niet mogelijk 5.*.9 |
2024 | |||||
| 20-06-2024 | 10:03 | OP1 | 0P1 | 1 | Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
2023 | |||||
| 22-06-2023 | 11:20 | OP1 | 0P1 | 1 | Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
2022 | |||||
| 15-06-2022 | 14:03 | OP1 | 0P1 | 1 | Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
2021 | |||||
| 5-07-2021 | 16:42 | OP1 | 0P1 | 1 | Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
Vergeet ook niet alle Lotus Elise voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van L-081-NR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
L-081-NR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L-080-NR | Peugeot | 2008 | Stationwagen | € 31.702 | 16-08-2021 | 7,3 jaar | |
| L-081-NB | Nissan | Qashqai | MPV | € 45.035 | 06-07-2021 | 5,7 jaar | |
| L-081-ND | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 66.639 | 06-07-2021 | 4,9 jaar | |
| L-081-NF | Westfalia | Nugget | Kampeerwagen | € 41.811 | 15-07-2021 | 9,1 jaar | |
| L-081-NG | Audi | A6 | Stationwagen | € 100.715 | 12-07-2021 | 5,6 jaar | |
| L-081-NH | Kia | Ceed | Stationwagen | € 33.085 | 24-06-2021 | 4,9 jaar | |
| L-081-NJ | Peugeot | 108 | Hatchback | € 15.080 | 29-06-2021 | 4,9 jaar | |
| L-081-NK | Suzuki | Vitara | Hatchback | € 27.242 | 14-12-2021 | 7,2 jaar | |
| L-081-NL | Peugeot | 108 | Hatchback | € 15.324 | 30-06-2021 | 4,9 jaar | |
| L-081-NN | Dacia | Duster | Stationwagen | € 23.515 | 30-06-2021 | 4,9 jaar | |
| L-081-NP | Skoda | Enyaq | Stationwagen | € 48.925 | 30-06-2021 | 4,9 jaar | |
| L-081-NR | Lotus | Elise | Cabriolet | € 48.819 | 24-06-2021 | 14,9 jaar | |
| L-081-NT | Skoda | Enyaq | Stationwagen | € 48.925 | 28-06-2021 | 4,9 jaar | |
| L-081-NV | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 30.397 | 07-07-2021 | 4,9 jaar | |
| L-081-NX | Ford | Mustang Mach-E | Hatchback | € 55.076 | 30-06-2021 | 4,9 jaar | |
| L-081-NZ | Audi | A1 | Hatchback | € 29.338 | 02-07-2021 | 4,9 jaar | |
| L-083-NR | BMW | X5 | Stationwagen | € 105.736 | 24-06-2021 | 10,1 jaar | |
| L-084-NR | Carthago | Malibu T 410 DB | Kampeerwagen | € 49.199 | 09-07-2021 | 5,3 jaar | |
| L-085-NR | Suzuki | Swift | Hatchback | € 24.399 | 27-10-2021 | 10,3 jaar | |
| L-086-NR | Jeep | Grand Cherokee | MPV | € 155.990 | 24-06-2021 | 14,3 jaar | |
| L-087-NR | BMW | X7 | Stationwagen | € 157.663 | 15-09-2021 | 5,7 jaar | |
| L-089-NR | Citroën | C5 | Stationwagen | € 46.555 | 24-06-2021 | 16,1 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.