7-KBN-88
Er rijden momenteel 599 Lotus Elise's rond in Nederland. Deze grijze Elise komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 2 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maart 2025, dus sinds 1 jaar, 2 maanden en 25 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze personenauto bedraagt € 47.430 incl. BTW en BPM.
Bekijk ook alle Lotus Elise voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Lotus Elise | 2013
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Lotus |
| Handelsbenaming | Elise |
| Lengte | 3,82 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 47.430 |
| Bruto BPM | € 6.957 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 maart 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 2 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 maart 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 2 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 26 september 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 851 kg |
| Massa rijklaar | 951 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 190 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.141 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.141 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 429 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 429 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 712 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 712 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,46 m (voor) / 1,51 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 1111 | |
| Variant 11119B | |
| Uitvoering 11119B | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*KS07/46*0011*00 | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.3 l/100km (1 liter op 12,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5 l/100km (1 liter op 20,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.3 l/100km (1 liter op 15,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 149 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label D | A (schoon) (vervuilend) G |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 7-KBN-88 | 19-09-2025 | 13:54 | periodieke controle | 26-09-2026 | Nee |
| 7-KBN-88 | 14-08-2024 | 15:46 | periodieke controle | 26-09-2025 | Nee |
| 7-KBN-88 | 26-09-2023 | 16:51 | periodieke controle | 26-09-2024 | Nee |
| 7-KBN-88 | 10-03-2023 | 15:28 | periodieke controle | 22-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 7-KBN-88 | 9-03-2022 | 13:29 | periodieke controle | 22-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 7-KBN-88 | 22-03-2021 | 14:47 | periodieke controle | 22-03-2022 | Nee |
| 7-KBN-88 | 5-03-2019 | 15:38 | periodieke controle | 22-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 10-03-2023 | 15:28 | OP1 | 0P1 | 1 | Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
2022 | |||||
| 9-03-2022 | 13:29 | OP1 | 0P1 | 1 | Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
2019 | |||||
| 5-03-2019 | 15:38 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Lotus Elise voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 7-KBN-88 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
7-KBN-88
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7-KBB-88 | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 11.922 | 11-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 7-KBG-88 | Volvo | V60 | Stationwagen | € 69.234 | 28-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 7-KBH-88 | Hymer | B 674 | Kampeerwagen | Onbekend | 13-03-2013 | 16,8 jaar | |
| 7-KBJ-88 | Toyota | Verso-S | MPV | € 23.195 | 12-04-2013 | 13,1 jaar | |
| 7-KBL-88 | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 34.287 | 19-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 7-KBN-81 | Audi | A1 | Stationwagen | € 32.889 | 18-03-2013 | 14,2 jaar | |
| 7-KBN-82 | BMW | 7-Serie | Sedan | € 500 | 12-03-2013 | 38,6 jaar | |
| 7-KBN-83 | Volkswagen | California | Kampeerwagen | Onbekend | 10-04-2013 | 27,3 jaar | |
| 7-KBN-86 | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 12-03-2013 | 19,8 jaar | |
| 7-KBN-87 | Hymer | T 678 | Kampeerwagen | € 87.465 | 20-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 7-KBN-88 | Lotus | Elise | Cabriolet | € 47.430 | 22-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 7-KBP-88 | Mitsubishi | Space Star | Hatchback | € 12.079 | 15-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 7-KBR-88 | Audi | A3 | Cabriolet | Onbekend | 12-03-2013 | 18,1 jaar | |
| 7-KBS-88 | Toyota | Auris | MPV | € 25.185 | 27-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 7-KBT-88 | Renault | Megane | Stationwagen | € 28.785 | 20-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 7-KBV-88 | BMW | 3-Serie | Sedan | € 55.829 | 19-03-2013 | 17 jaar | |
| 7-KBX-88 | Ford | B-Max | MPV | € 21.295 | 21-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 7-KBZ-88 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 20.849 | 20-03-2013 | 13,8 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.