MG-XZ-81
Er rijden momenteel 259 Triumph Daytona 955 I's rond in Nederland. Deze Daytona 955 I komt uit het jaar 2002 en is nu 23 jaren, 10 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 mei 2019, dus sinds 7 jaren en 5 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Triumph Daytona 955I rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 141 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2000 en juni 2007. De nieuwwaarde van deze Triumph Daytona 955I is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Triumph Daytona 955 I voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Triumph Daytona 955I | 2002
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Triumph |
| Handelsbenaming | Daytona 955I |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.690 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 108 kW (147 pk) |
| Continue vermogen | 108 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 955 HPD1 |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 955cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 juli 2002 |
| Leeftijd | 23 jaren, 10 maanden en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 mei 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 215 kg |
| Massa rijklaar | 222 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,44 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering SMTTE520V1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*92/61*00040*01 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Triumph Daytona 955 I voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MG-XZ-81 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MG-XZ-81
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MG-XB-81 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 10-10-2003 | 31,4 jaar |
| MG-XD-81 | Yamaha | YZF 600R | Onbekend | 17-07-2002 | 23,9 jaar |
| MG-XH-81 | Honda | RC 47 | Onbekend | 12-07-2002 | 23,9 jaar |
| MG-XJ-81 | BMW | F 650 | Onbekend | 12-07-2002 | 23,9 jaar |
| MG-XL-81 | Yamaha | XV 1600 | Onbekend | 26-07-2002 | 27 jaar |
| MG-XP-81 | Triumph | Thunderbird | Onbekend | 17-07-2002 | 23,9 jaar |
| MG-XR-81 | Kawasaki | Ninja ZX-9R | Onbekend | 19-07-2002 | 23,9 jaar |
| MG-XT-81 | Honda | SC28 | Onbekend | 02-08-2002 | 34,1 jaar |
| MG-XZ-81 | Triumph | Daytona 955 I | Onbekend | 26-07-2002 | 23,9 jaar |
| MG-XZ-82 | Triumph | Sprint ST | Onbekend | 17-07-2003 | 22,9 jaar |
| MG-XZ-83 | Triumph | TT 600 | Onbekend | 08-06-2007 | 19 jaar |
| MG-XZ-84 | Honda | ME03 | Onbekend | 16-10-2009 | 27,3 jaar |
| MG-XZ-85 | Honda | ME03 | Onbekend | 01-08-2002 | 26,3 jaar |
| MG-XZ-86 | Honda | SC51 | Onbekend | 10-08-2002 | 23,8 jaar |
| MG-XZ-87 | Cagiva | Mito 125 | Onbekend | 23-07-2002 | 34,2 jaar |
| MG-XZ-88 | BMW | R 850 | Onbekend | 19-11-2002 | 30,7 jaar |
| MG-XZ-89 | Ducati | 750 SS | Onbekend | 05-10-2002 | 34,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 215 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 225 cm | 100 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| BMW R 1100 | 221 cm | 77 cm | 240 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 94 cm | 220 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 220 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 230 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 240 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX 750 | - | - | 230 kg |
| Honda ADV750 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.