72-YD-56
OLDTIMER
Er rijden momenteel 53.498 Piaggio Sprint's rond in Nederland. Deze Sprint komt uit het jaar 1976 en is nu 49 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 augustus 2020, dus sinds 5 jaren, 9 maanden en 11 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Vespa Sprint rijden er nog 17 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 1965 en november 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.297 en € 6.184, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 4.625 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Piaggio Vespa Sprint is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 14 augustus 2020. Het voertuig was toen 44 jaren, 1 maand en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio Sprint voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Vespa Sprint | 1976
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Vespa Sprint |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 5.7 kW (7.7 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 145cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1976 |
| Leeftijd | 49 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 49 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 augustus 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 9 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 14 augustus 2020. Het voertuig was toen 44 jaren, 1 maand en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 92 kg |
| Massa rijklaar | 99 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,20 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. frame by achteras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Piaggio Sprint voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 72-YD-56 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
72-YD-56
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 72-YA-56 | Renault | R 1151 | Onbekend | 18-11-2002 | 53,4 jaar |
| 72-YD-50 | Datsun | 280Z | Onbekend | 13-08-2020 | 49,3 jaar |
| 72-YD-51 | Mercedes-Benz | 450SL | Onbekend | 13-08-2020 | 49,3 jaar |
| 72-YD-52 | Laverda | 750SF | Onbekend | 14-08-2020 | 53,3 jaar |
| 72-YD-54 | G.m.c. | Sierra | Onbekend | 14-08-2020 | 51,3 jaar |
| 72-YD-55 | Ford | F 100 | Onbekend | 14-08-2020 | 50,3 jaar |
| 72-YD-56 | Piaggio | Sprint | Onbekend | 14-08-2020 | 49,9 jaar |
| 72-YD-57 | Kreidler | Florett | Onbekend | 11-10-2006 | 52,4 jaar |
| 72-YD-58 | Kreidler | Florett | Onbekend | 17-08-2020 | 53,4 jaar |
| 72-YD-59 | Porsche | 911 | Onbekend | 01-09-2020 | 53,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 4.625 en/of een gewicht van ± 92 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda Z125MA | € 4.700 | 171 cm | 76 cm | 100 kg |
| Honda ST125A | € 4.900 | 176 cm | 76 cm | 100 kg |
| Honda MSX125A | € 4.200 | 176 cm | 72 cm | 100 kg |
| Niu MQi | € 4.400 | 195 cm | 70 cm | 90 kg |
| Niu NQix 500 | € 4.300 | 193 cm | 75 cm | 100 kg |
| Niu Nqi Gts PRO | € 4.300 | 189 cm | 74 cm | 80 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.