MF-07-FL
Er rijden momenteel 91 MZ TS 250-1's rond in Nederland. Deze TS 250-1 komt uit het jaar 1982 en is nu 43 jaren, 11 maanden en 4 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze MZ TS 250/1 rijden er nog 91 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1974 en september 1983. De nieuwwaarde van deze MZ TS 250/1 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle MZ TS 250-1 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MZ TS 250/1 | 1982
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | MZ |
| Handelsbenaming | TS 250/1 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 3 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 14 kW (19 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 243cc (0,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 juni 1982 |
| Leeftijd | 43 jaren, 11 maanden en 4 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 43 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 188 kg |
| Massa rijklaar | 195 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,32 m | |
| Europese voertuigcategorie L4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen steun by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle MZ TS 250-1 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MF-07-FL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MF-07-FL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MF-03-FL | Honda | CB900 F | Onbekend | 21-06-1982 | 44 jaar |
| MF-07-FG | KTM | 250 GS | Onbekend | 10-03-1983 | 43,2 jaar |
| MF-07-FH | Honda | CM 250C | Onbekend | 21-07-1982 | 43,9 jaar |
| MF-07-FL | MZ | TS 250-1 | Onbekend | 21-06-1982 | 44 jaar |
| MF-07-FP | BMW | R 75 | Onbekend | 30-07-1970 | 55,9 jaar |
| MF-07-FZ | Suzuki | GS 400 | Onbekend | 22-12-1982 | 43,5 jaar |
| MF-09-FL | Honda | CB900 F | Onbekend | 24-06-1982 | 43,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 188 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN690 | 209 cm | 78 cm | 180 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Yamaha MT 09 | 216 cm | 95 cm | 200 kg |
| Yamaha MT 07 | 214 cm | 81 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 650 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| BMW F 650 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| Suzuki SV 650 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | 247 cm | 71 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | 209 cm | 71 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | - | - | 190 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 200 kg |
| Yamaha MTN890 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha YZF R6 | 204 cm | 70 cm | 190 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 200 kg |
| Honda CBR1000RR | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | 209 cm | 72 cm | 200 kg |
| BMW S 1000 | 215 cm | 114 cm | 200 kg |
| Suzuki VS 700 | - | - | 200 kg |
| Honda Fireblade | - | - | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.