81-YD-86
OLDTIMER
Er rijden momenteel 1 MZ ETS 150's rond in Nederland. Deze ETS 150 komt uit het jaar 1973 en is nu 52 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 april 2021, dus sinds 5 jaren, 1 maand en 12 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze MZ ETS 150 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 april 2021. Het voertuig was toen 47 jaren, 9 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle MZ ETS 150 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MZ ETS 150 | 1973
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | MZ |
| Handelsbenaming | ETS 150 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 8.4 kW (11.4 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 143cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1973 |
| Leeftijd | 52 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 52 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 april 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 1 maand en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 april 2021. Het voertuig was toen 47 jaren, 9 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 110 kg |
| Massa rijklaar | 117 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,32 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer l. onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle MZ ETS 150 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 81-YD-86 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
81-YD-86
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 81-YA-86 | Citroën | D Super | Onbekend | 09-05-2003 | 53,2 jaar |
| 81-YB-86 | Volkswagen | Westfalia | Onbekend | 04-11-2011 | 49,3 jaar |
| 81-YD-80 | Honda | CB750 | Onbekend | 15-04-2021 | 53,3 jaar |
| 81-YD-81 | Opel | Ascona | Onbekend | 15-04-2021 | 49,5 jaar |
| 81-YD-82 | Toyota | BJ40 | Onbekend | 16-04-2021 | 49,7 jaar |
| 81-YD-83 | Zündapp | 517 | Onbekend | 14-05-2013 | 51,9 jaar |
| 81-YD-84 | Ford | Ranger | Onbekend | 16-04-2021 | 49,3 jaar |
| 81-YD-85 | Citroën | Citroen B20 | Onbekend | 08-11-2021 | 53,4 jaar |
| 81-YD-86 | MZ | ETS 150 | Onbekend | 16-04-2021 | 52,9 jaar |
| 81-YD-87 | Cadillac | Eldorado | Onbekend | 21-04-2021 | 52,9 jaar |
| 81-YD-88 | Fiat | Coupé | Onbekend | 16-04-2021 | 50,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 110 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| KTM 450 EXC | 227 cm | 82 cm | 120 kg |
| KTM 350 EXC | 223 cm | 82 cm | 110 kg |
| KTM 300 EXC | 227 cm | 82 cm | 110 kg |
| Vespa P 200 E | - | - | 110 kg |
| KTM 250 EXC | 225 cm | 82 cm | 110 kg |
| Gilera Runner | 187 cm | 75 cm | 120 kg |
| Piaggio Gilera Runner | 183 cm | 74 cm | 110 kg |
| KTM 525 EXC | - | - | 120 kg |
| KTM 500 EXC | 227 cm | 82 cm | 110 kg |
| Piaggio SKR 125 | 175 cm | 71 cm | 100 kg |
| Honda CR250 Enduro | - | - | 110 kg |
| KTM 530 EXC | 224 cm | 79 cm | 110 kg |
| Zündapp KS 80 | - | - | 100 kg |
| Honda WW125EX2 | - | - | 120 kg |
| Vespa 150 Sprint | - | 67 cm | 100 kg |
| Piaggio Runner | 183 cm | 74 cm | 120 kg |
| Husqvarna FE 350 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Husqvarna FE 450 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Husqvarna TE 300 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Honda XR 250 | - | - | 110 kg |
| Yamaha WR 450 | - | - | 120 kg |
| Yamaha XT 250 | - | - | 120 kg |
| Lambretta Li | - | - | 120 kg |
| Honda CBF125M | 202 cm | 75 cm | 120 kg |
| KTM 520 EXC | - | - | 120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.