MS-HH-84
Er rijden momenteel 1 Kawasaki BN 125's rond in Nederland. Deze BN 125 komt uit het jaar 1998 en is nu 28 jaren en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 april 2020, dus sinds 6 jaren en 28 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze Kawasaki BN 125 A is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 september 2007. Het voertuig was toen 9 jaren, 3 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Kawasaki BN 125 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki BN 125 A | 1998
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | BN 125 A |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 353 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 9 kW (12.2 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 124cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 mei 1998 |
| Leeftijd | 28 jaren en 13 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 april 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 september 2007. Het voertuig was toen 9 jaren, 3 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 144 kg |
| Massa rijklaar | 151 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,45 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki BN 125 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MS-HH-84 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MS-HH-84
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MS-HB-84 | Kawasaki | ER - 5 | Onbekend | 03-09-2007 | 24 jaar |
| MS-HD-84 | Honda | SC45 | Onbekend | 13-02-2008 | 22,2 jaar |
| MS-HG-84 | BMW | R 1100 | Onbekend | 08-09-2007 | 30,2 jaar |
| MS-HH-81 | Ural | IMZ-8 103 10 | Onbekend | 04-09-2007 | 34,9 jaar |
| MS-HH-82 | Kreidler | Mustang 125 | Onbekend | 29-10-2007 | 41,8 jaar |
| MS-HH-83 | Yamaha | 4 TX | Onbekend | 07-09-2007 | 24,1 jaar |
| MS-HH-84 | Kawasaki | BN 125 | Onbekend | 04-09-2007 | 28,1 jaar |
| MS-HH-85 | Kawasaki | B 125 AE | Onbekend | 04-09-2007 | 26,1 jaar |
| MS-HH-86 | Honda | VT750C | Onbekend | 04-09-2007 | 22,1 jaar |
| MS-HH-87 | BMW | K75RT | Onbekend | 04-09-2007 | 31,2 jaar |
| MS-HJ-84 | Triumph | Street Triple | Onbekend | 11-09-2007 | 18,7 jaar |
| MS-HL-84 | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | Onbekend | 13-09-2007 | 18,7 jaar |
| MS-HN-84 | Yamaha | RN08 | Onbekend | 07-05-2008 | 24,3 jaar |
| MS-HP-84 | Triumph | Daytona 955 I | Onbekend | 11-09-2007 | 21,8 jaar |
| MS-HR-84 | BMW | R 1150 | Onbekend | 20-09-2007 | 26,3 jaar |
| MS-HX-84 | Harley-Davidson | XL 1200N Nightster | Onbekend | 29-09-2007 | 18,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 144 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Piaggio Vespa GTS | 198 cm | 77 cm | 160 kg |
| Yamaha XT 500 | 216 cm | 88 cm | 140 kg |
| Piaggio M45 | 193 cm | 76 cm | 150 kg |
| KTM 390 Duke | 207 cm | 84 cm | 160 kg |
| Honda XL 500 | - | - | 140 kg |
| Heinkel 103 A-2 | 209 cm | 71 cm | 150 kg |
| KTM 690 Duke | 219 cm | 84 cm | 150 kg |
| KTM 690 SMC | 222 cm | 87 cm | 150 kg |
| Honda Cmx 250C | - | - | 150 kg |
| Honda CB550K3 | - | - | 140 kg |
| Yamaha XT 600 | - | - | 160 kg |
| Honda XL 600R | - | - | 140 kg |
| Jawa 350 | - | - | 160 kg |
| Aprilia SR Gt 200 | 192 cm | 77 cm | 140 kg |
| Honda SH150AD | 209 cm | 74 cm | 130 kg |
| BMW R 26 | - | - | 160 kg |
| BMW R 25 | - | - | 150 kg |
| Suzuki UH 200 | 206 cm | 74 cm | 160 kg |
| Honda CB 250 | - | - | 150 kg |
| BMW G 310 | 201 cm | 82 cm | 160 kg |
| KTM 690 Enduro | 228 cm | 85 cm | 150 kg |
| Suzuki GN 250 | - | - | 140 kg |
| Suzuki DR-Z 400 | 225 cm | 89 cm | 150 kg |
| Yamaha XT 550 | - | - | 140 kg |
| Aprilia RS 125 | 196 cm | 76 cm | 140 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.