ML-PJ-64
Er rijden momenteel 76 Kawasaki 400's rond in Nederland. Deze 400 komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 november 2023, dus sinds 2 jaren, 6 maanden en 20 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Kawasaki Zx400-l9 rijden er nog 64 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1977 en april 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.998 en € 18.999, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 17.665 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Kawasaki Zx400-l9 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 juni 2004. Het voertuig was toen 3 jaren en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Kawasaki 400 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki Zx400-l9 | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | Zx400-l9 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 985 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 48 kW (65 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 398cc (0,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 mei 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren en 9 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 november 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 6 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 juni 2004. Het voertuig was toen 3 jaren en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 180 kg |
| Massa rijklaar | 187 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,39 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki 400 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ML-PJ-64 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ML-PJ-64
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| ML-PB-64 | Yamaha | XVS 650 | Onbekend | 01-07-2004 | 28 jaar |
| ML-PF-64 | Triumph | Rocket III | Onbekend | 12-06-2004 | 22 jaar |
| ML-PG-64 | Ducati | 749 | Onbekend | 17-06-2004 | 22 jaar |
| ML-PJ-61 | Honda | SC49 | Onbekend | 02-08-2004 | 24,3 jaar |
| ML-PJ-62 | Honda | SC52 | Onbekend | 06-08-2004 | 23,3 jaar |
| ML-PJ-63 | Yamaha | 4 KM | Onbekend | 10-02-2006 | 26,8 jaar |
| ML-PJ-64 | Kawasaki | 400 | Onbekend | 11-06-2004 | 25 jaar |
| ML-PJ-65 | Honda | RC48 | Onbekend | 01-07-2005 | 25,1 jaar |
| ML-PJ-66 | Yamaha | 4 KM | Onbekend | 06-08-2004 | 29 jaar |
| ML-PJ-68 | Honda | SC 26 | Onbekend | 05-08-2004 | 30,1 jaar |
| ML-PJ-69 | Yamaha | 2 WE | Onbekend | 24-06-2006 | 26 jaar |
| ML-PL-64 | Yamaha | YZF 600R | Onbekend | 16-06-2004 | 22 jaar |
| ML-PN-64 | BMW | R 1150 | Onbekend | 23-06-2004 | 21,9 jaar |
| ML-PP-64 | Yamaha | VP08 | Onbekend | 22-06-2004 | 21,9 jaar |
| ML-PR-64 | Suzuki | GR 7 DA | Onbekend | 25-06-2004 | 29,3 jaar |
| ML-PS-64 | Kawasaki | VN1500 Classic | Onbekend | 01-02-2006 | 20,3 jaar |
| ML-PV-64 | Suzuki | AF | Onbekend | 26-06-2004 | 26,9 jaar |
| ML-PX-64 | Yamaha | 4 TX | Onbekend | 02-07-2004 | 25,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 17.665 en/of een gewicht van ± 180 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda CBR1000RR | € 16.800 | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| BMW S 1000 | € 17.700 | 209 cm | 114 cm | 200 kg |
| KTM 1290 Superduke R | € 17.800 | 217 cm | 79 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 18.400 | 207 cm | 72 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 17.200 | 257 cm | 71 cm | 190 kg |
| Honda CBR1000RA | € 18.000 | 208 cm | 69 cm | 200 kg |
| Ducati Monster 1200 | € 17.100 | - | - | 200 kg |
| Ducati 848 | € 17.400 | 210 cm | 73 cm | 180 kg |
| Ducati 899 Panigale | € 17.900 | 205 cm | 73 cm | 180 kg |
| Aprilia Tuono | € 16.700 | - | - | 190 kg |
| Aprilia RK | € 18.700 | - | - | 190 kg |
| Ducati Hypermotard 950 | € 17.300 | 215 cm | 90 cm | 200 kg |
| Ducati Streetfighter | € 18.000 | 212 cm | 87 cm | 190 kg |
| MV Agusta Brutale 800 | € 17.700 | 206 cm | 88 cm | 190 kg |
| KTM 1190 RC8 | € 18.900 | 205 cm | 82 cm | 180 kg |
| Indian Scout | € 16.000 | - | - | 200 kg |
| Ducati 959 Panigale | € 18.900 | 207 cm | 76 cm | 200 kg |
| Yamaha R1 | € 18.500 | - | - | 190 kg |
| Ducati Hypermotard | € 17.100 | 216 cm | 92 cm | 190 kg |
| MV Agusta 800 | € 17.300 | - | - | 180 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 17.200 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta Brutale | € 17.700 | 205 cm | 88 cm | 200 kg |
| Ducati Scrambler | € 16.800 | 219 cm | 84 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF 600 | € 15.900 | 204 cm | 70 cm | 180 kg |
| Ducati Paul Smart 1000 | € 16.300 | - | - | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.