MZ-NX-59
Er rijden momenteel 933 KTM 990 Supermoto's rond in Nederland. Deze 990 Supermoto komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 december 2025, dus sinds 5 maanden en 5 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze KTM 990 Supermoto (85kw) rijden er in dezelfde variant (B2) nog 301 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2007 en mei 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.490 en € 20.550, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.468 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 990 Supermoto (85kw) bedraagt € 14.999 incl. BTW en BPM, daardoor is deze KTM 990 Supermoto (85kw) € 1.531 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle KTM 990 Supermoto voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
KTM 990 Supermoto (85kw) | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | KTM |
| Handelsbenaming | 990 Supermoto (85kw) |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 220 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 14.999 |
| Bruto BPM | € 1.922 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Continue vermogen | 85 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 626 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1000cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 december 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 191 kg |
| Massa rijklaar | 205 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 195 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 400 kg |
| Technische max massa voertuig | 400 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,51 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type KTM LC8 SM | |
| Variant B2 | |
| Uitvoering N/A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0249*05 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2013 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle KTM 990 Supermoto voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-NX-59 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-NX-59
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-NB-59 | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 02-04-2011 | 18,1 jaar |
| MZ-ND-59 | Yamaha | XT 1200 | € 16.998 | 01-04-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-NF-59 | Honda | WW125EX2 | € 2.590 | 31-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-NG-59 | BMW | R 850 | Onbekend | 23-04-2011 | 23,5 jaar |
| MZ-NH-59 | Honda | PC36 | Onbekend | 29-03-2011 | 23,9 jaar |
| MZ-NJ-59 | Suzuki | VL 800 | € 9.999 | 08-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NL-59 | BMW | R 1200 | € 20.844 | 13-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NP-59 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 08-04-2011 | 18,2 jaar |
| MZ-NR-59 | Suzuki | DL650A | € 9.500 | 06-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NS-59 | Triumph | Tiger 800 | € 10.490 | 08-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NV-59 | Suzuki | SFV 650 | € 8.499 | 15-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NX-50 | Harley-Davidson | Fxdwg Dyna Wide Glide | € 16.995 | 19-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NX-51 | Harley-Davidson | XL 1200X Forty-eight | € 12.105 | 21-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NX-52 | Ducati | 851 | Onbekend | 10-09-2011 | 35,2 jaar |
| MZ-NX-54 | KTM | 990 Supermoto | € 13.699 | 16-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NX-56 | Harley-Davidson | XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 11.995 | 20-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NX-57 | KTM | 990 Supermoto | € 13.699 | 15-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NX-58 | Harley-Davidson | Heritage | Onbekend | 07-04-2011 | 21,2 jaar |
| MZ-NX-59 | KTM | 990 Supermoto | € 14.999 | 09-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NZ-59 | KTM | 690 SMC | Onbekend | 07-04-2011 | 18 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 13.468 en/of een gewicht van ± 191 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW F 800 | € 13.300 | 231 cm | 89 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 13.100 | 219 cm | 71 cm | 210 kg |
| Yamaha YZF R6 | € 12.400 | 204 cm | 70 cm | 190 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 12.900 | 237 cm | 94 cm | 200 kg |
| Yamaha FZ 1 | € 13.200 | 214 cm | 77 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.000 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT850 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Ducati Monster | € 13.800 | 213 cm | 82 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.200 | 213 cm | 84 cm | 210 kg |
| Aprilia RR | € 13.700 | - | - | 200 kg |
| Yamaha MTN890 | € 13.100 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Honda CB1000RA | € 13.200 | 211 cm | 80 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 13.600 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Honda XL750 | € 12.200 | 233 cm | 84 cm | 200 kg |
| Honda CB1000R | € 13.000 | 211 cm | 81 cm | 200 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 13.700 | 207 cm | 79 cm | 180 kg |
| Honda CBR600RR | € 12.300 | - | - | 190 kg |
| Ducati Monster 821 | € 12.900 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 14.800 | - | - | 180 kg |
| Ducati Monster 1100 | € 13.100 | - | - | 180 kg |
| Yamaha XP 530 | € 13.100 | 220 cm | 77 cm | 210 kg |
| Aprilia RP | € 14.200 | 206 cm | 74 cm | 210 kg |
| Aprilia RS 660 | € 13.000 | 200 cm | 77 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 12.700 | 211 cm | 72 cm | 200 kg |
| Triumph Daytona 675 | € 13.100 | 205 cm | 71 cm | 170 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.