MR-PX-53
Er rijden momenteel 1.211 Harley-Davidson Sportster's rond in Nederland. Deze Sportster komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 2 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 september 2021, dus sinds 4 jaren, 8 maanden en 10 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson XL Sportster 883 rijden er in dezelfde variant (X8F) nog 76 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2004 en september 2009. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson XL Sportster 883 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson XL Sportster 883 | 2007
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | XL Sportster 883 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 170 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.129 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 39 kW (53 pk) |
| Continue vermogen | 39 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 8, |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 883cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 maart 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 2 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 september 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 8 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 251 kg |
| Massa rijklaar | 260 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 194 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 454 kg |
| Technische max massa voertuig | 454 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,52 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type XL2 | |
| Variant X8F | |
| Uitvoering FFAAA0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0208*05 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2013 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 96 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 96 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MR-PX-53 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MR-PX-53
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MR-PB-53 | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 05-04-2007 | 19,2 jaar |
| MR-PD-53 | Kawasaki | VN 1600 | Onbekend | 16-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-PG-53 | BMW | G 650 | Onbekend | 14-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-PH-53 | Ducati | M | Onbekend | 16-03-2007 | 22,8 jaar |
| MR-PJ-53 | Suzuki | AF | Onbekend | 14-03-2007 | 26 jaar |
| MR-PL-53 | Moto Guzzi | LP | Onbekend | 16-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-PN-53 | Yamaha | YP 400 | Onbekend | 22-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-PR-53 | BMW | F 800 | Onbekend | 31-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-PS-53 | Harley-Davidson | Flstn Softail Deluxe | Onbekend | 06-04-2007 | 19,2 jaar |
| MR-PT-53 | Honda | VT750C2 | Onbekend | 31-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-PX-50 | Harley-Davidson | Fxdc Dyna Super Glide Custom | Onbekend | 31-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-PX-51 | Harley-Davidson | Fxstb Night Train | Onbekend | 20-04-2007 | 19,1 jaar |
| MR-PX-52 | Harley-Davidson | Sportster | Onbekend | 06-04-2007 | 19,2 jaar |
| MR-PX-53 | Harley-Davidson | Sportster | Onbekend | 24-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-PX-54 | Harley-Davidson | XL Sportster 883R | Onbekend | 05-05-2007 | 19,1 jaar |
| MR-PX-56 | Honda | SC47 | Onbekend | 05-04-2007 | 21,3 jaar |
| MR-PX-57 | Honda | Crf 450 X | Onbekend | 28-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-PX-58 | BMW | R 1200 | Onbekend | 02-04-2007 | 19,2 jaar |
| MR-PX-59 | BMW | R 1200 | Onbekend | 03-04-2007 | 19,2 jaar |
| MR-PZ-53 | Suzuki | VZR 1800 | Onbekend | 24-03-2007 | 19,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 251 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 226 cm | 99 cm | 270 kg |
| BMW R 1250 | 227 cm | 99 cm | 270 kg |
| BMW R 1150 | 226 cm | 94 cm | 270 kg |
| BMW R 1100 | - | - | 270 kg |
| Yamaha XJ 900 | - | - | 260 kg |
| BMW K 100 | 225 cm | 91 cm | 270 kg |
| Suzuki VS 1400 | - | - | 250 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 280 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | 227 cm | 94 cm | 250 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | 235 cm | 98 cm | 240 kg |
| Honda ADV750 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
| BMW K 75 | - | - | 240 kg |
| Suzuki VL 800 | 250 cm | 96 cm | 270 kg |
| BMW K 1100 | - | - | 260 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| BMW K 1200 | 222 cm | 74 cm | 270 kg |
| BMW R 1300 | 221 cm | 100 cm | 230 kg |
| BMW R 100 | - | - | 260 kg |
| Honda RC 46 | - | - | 240 kg |
| BMW K75RT | - | - | 240 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 91 cm | 230 kg |
| Honda VFR800 | 212 cm | 74 cm | 240 kg |
| Honda NT700VA | 207 cm | 109 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi California | - | - | 270 kg |
| Suzuki GSX 750 | - | - | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Harley-Davidson SportsterGoogle op afbeeldingen van de Harley-Davidson Sportster
Google op reviews van de Harley-Davidson Sportster
Harley-Davidson Sportster Wikipedia-pagina
Motoplus.nl
Sportster 883
Sportster S
Motor.nl
VIDEO: Stuntrijder breekt wereldrecord verspringen op een Harley-Davidson Sportster
Eerste test 2025 Harley-Davidson Sportster S: paarse patser
Harley-Davidson Sportster: ruim zestig jaar jong
Twijfeltest Harley-Davidson Nightster vs. Sportster S: welke sportieve Harley moet je hebben?
Harley-Davidson staakt productie EVO Sportster
Nieuwe Harley-Davidson Sportster op 12 april?
Harley-Davidson Sportster S rijdt 24-uurs record in India
Eerste test 2021 Harley-Davidson Sportster S 1250
Test Harley-Davidson Sportster S 2021
Nieuw: 2022 Harley-Davidson 1250 Sportster S
De nieuwe Harley-Davidson heet 1250 Sportster S
Harley-Davidson Sportster: geen Euro5, dus vaarwel Sportsters?
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.