MN-XF-18
Er rijden momenteel 1.211 Harley-Davidson Sportster's rond in Nederland. Deze Sportster komt uit het jaar 2005 en is nu 20 jaren, 10 maanden en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 7 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson XL Sportster 1200R Roadster rijden er in dezelfde variant (X3F) nog 34 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2004 en juni 2008. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson XL Sportster 1200R Roadster is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson XL Sportster 1200R Roadster | 2005
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | XL Sportster 1200R Roadster |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.567 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 49 kW (67 pk) |
| Continue vermogen | 49 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 1200 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1202cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 juli 2005 |
| Leeftijd | 20 jaren, 10 maanden en 18 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 251 kg |
| Massa rijklaar | 258 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 196 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 454 kg |
| Technische max massa voertuig | 454 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,52 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type XL2 | |
| Variant X3F | |
| Uitvoering FFCAR0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0208*01 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 98 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 98 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MN-XF-18 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MN-XF-18
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MN-XF-10 | BMW | R 1200 | Onbekend | 08-07-2005 | 20,9 jaar |
| MN-XF-11 | BMW | R 1200 | Onbekend | 09-07-2005 | 20,9 jaar |
| MN-XF-12 | BMW | R 1150 | Onbekend | 15-07-2005 | 20,9 jaar |
| MN-XF-13 | Ducati | Monster | Onbekend | 26-07-2005 | 20,8 jaar |
| MN-XF-14 | Ducati | Monster S2R | Onbekend | 09-07-2005 | 20,9 jaar |
| MN-XF-15 | Ducati | Multistrada 1000 | Onbekend | 08-07-2005 | 20,9 jaar |
| MN-XF-16 | Ducati | Multistrada 620 | Onbekend | 09-07-2005 | 20,9 jaar |
| MN-XF-17 | Harley-Davidson | XL 1200C Sportster 1200 Custom | Onbekend | 13-07-2005 | 20,9 jaar |
| MN-XF-18 | Harley-Davidson | Sportster | Onbekend | 08-07-2005 | 20,9 jaar |
| MN-XF-19 | Harley-Davidson | Flhrci Road King Classic | Onbekend | 08-07-2005 | 20,9 jaar |
| MN-XH-18 | Yamaha | VMX 1200 | Onbekend | 18-07-2005 | 30,2 jaar |
| MN-XL-18 | Honda | RC 46 | Onbekend | 21-07-2005 | 26,3 jaar |
| MN-XR-18 | BMW | R 1200 | Onbekend | 19-08-2005 | 20,8 jaar |
| MN-XS-18 | Yamaha | RN06 | Onbekend | 22-07-2005 | 20,9 jaar |
| MN-XT-18 | BMW | K 1100 | Onbekend | 09-01-2007 | 34,1 jaar |
| MN-XX-18 | Yamaha | RJ07 | Onbekend | 23-07-2005 | 20,9 jaar |
| MN-XZ-18 | Harley-Davidson | Fat Boy | Onbekend | 19-05-2006 | 20 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 251 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 226 cm | 99 cm | 270 kg |
| BMW R 1250 | 227 cm | 99 cm | 270 kg |
| BMW R 1150 | 226 cm | 94 cm | 270 kg |
| BMW R 1100 | - | - | 270 kg |
| Yamaha XJ 900 | - | - | 260 kg |
| BMW K 100 | 225 cm | 91 cm | 270 kg |
| Suzuki VS 1400 | - | - | 250 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 280 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | 227 cm | 94 cm | 250 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | 235 cm | 98 cm | 240 kg |
| Honda ADV750 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
| BMW K 75 | - | - | 240 kg |
| Suzuki VL 800 | 250 cm | 96 cm | 270 kg |
| BMW K 1100 | - | - | 260 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| BMW K 1200 | 222 cm | 74 cm | 270 kg |
| BMW R 1300 | 221 cm | 100 cm | 230 kg |
| BMW R 100 | - | - | 260 kg |
| Honda RC 46 | - | - | 240 kg |
| BMW K75RT | - | - | 240 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 91 cm | 230 kg |
| Honda VFR800 | 212 cm | 74 cm | 240 kg |
| Honda NT700VA | 207 cm | 109 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi California | - | - | 270 kg |
| Suzuki GSX 750 | - | - | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Harley-Davidson SportsterGoogle op afbeeldingen van de Harley-Davidson Sportster
Google op reviews van de Harley-Davidson Sportster
Harley-Davidson Sportster Wikipedia-pagina
Motoplus.nl
Sportster 883
Sportster S
Motor.nl
VIDEO: Stuntrijder breekt wereldrecord verspringen op een Harley-Davidson Sportster
Eerste test 2025 Harley-Davidson Sportster S: paarse patser
Harley-Davidson Sportster: ruim zestig jaar jong
Twijfeltest Harley-Davidson Nightster vs. Sportster S: welke sportieve Harley moet je hebben?
Harley-Davidson staakt productie EVO Sportster
Nieuwe Harley-Davidson Sportster op 12 april?
Harley-Davidson Sportster S rijdt 24-uurs record in India
Eerste test 2021 Harley-Davidson Sportster S 1250
Test Harley-Davidson Sportster S 2021
Nieuw: 2022 Harley-Davidson 1250 Sportster S
De nieuwe Harley-Davidson heet 1250 Sportster S
Harley-Davidson Sportster: geen Euro5, dus vaarwel Sportsters?
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.