ZF-86-41
OLDTIMER
Er rijden momenteel 539 Harley-Davidson Liberator's rond in Nederland. Deze Liberator komt uit het jaar 1942 en is nu 83 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 april 2020, dus sinds 6 jaren en 26 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Liberator rijden er nog 539 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1932 en juni 1980. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Liberator is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 mei 2015. Het voertuig was toen 72 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Liberator voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Liberator | 1942
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Liberator |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 18 kW (24 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 750cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1942 |
| Leeftijd | 83 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 83 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 april 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 mei 2015. Het voertuig was toen 72 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 220 kg |
| Massa rijklaar | 227 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,46 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer l. tegen framebuis |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2020 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 100 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 100 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Liberator voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ZF-86-41 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ZF-86-41
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| ZF-80-41 | BSA | X0 | Onbekend | 13-03-2014 | 90,1 jaar |
| ZF-81-41 | Excelsior | Super X | Onbekend | 02-05-2014 | 97 jaar |
| ZF-82-41 | Zündapp | KS 100 | Onbekend | 01-07-2014 | 58,9 jaar |
| ZF-83-41 | Zündapp | DB 200 | Onbekend | 09-09-2014 | 88 jaar |
| ZF-84-41 | Adler | Mbs 250 | Onbekend | 11-12-2014 | 69 jaar |
| ZF-85-41 | Vespa | 150 | Onbekend | 27-03-2015 | 62,9 jaar |
| ZF-86-40 | Zündapp | Bella R201 | Onbekend | 13-05-2015 | 70 jaar |
| ZF-86-41 | Harley-Davidson | Liberator | Onbekend | 15-05-2015 | 84 jaar |
| ZF-86-42 | Motovespa | 150 | Onbekend | 15-05-2015 | 60,6 jaar |
| ZF-86-43 | Terrot | Hssg | Onbekend | 18-05-2015 | 90 jaar |
| ZF-86-44 | Honda | Z50A | Onbekend | 18-05-2015 | 56,1 jaar |
| ZF-86-45 | Kreidler | RM | Onbekend | 18-05-2015 | 53,9 jaar |
| ZF-86-46 | Zündapp | BeLLA153 | Onbekend | 19-05-2015 | 69,8 jaar |
| ZF-86-49 | Heinkel | 103 A-2 | Onbekend | 19-05-2015 | 63,9 jaar |
| ZF-88-41 | Norton Motorcycles | H122 | Onbekend | 22-09-2015 | 73 jaar |
| ZF-89-41 | Dürkopp | M. 12 | Onbekend | 28-11-1979 | 88 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 220 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 225 cm | 100 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 240 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| BMW R 1100 | 221 cm | 77 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 219 cm | 91 cm | 240 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| BMW R 1250 | 221 cm | 90 cm | 240 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 240 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 220 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 94 cm | 220 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| BMW F 900 | 231 cm | 94 cm | 240 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 230 kg |
| BMW R 1150 | 226 cm | 94 cm | 240 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX 750 | - | - | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.