MN-23-NK
Er rijden momenteel 31 Harley-Davidson Fxrs Low Glide's rond in Nederland. Deze Fxrs Low Glide komt uit het jaar 1985 en is nu 40 jaren, 11 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 mei 1997, dus sinds 29 jaren en 1 dag. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Harley-Davidson Fxrs Low Glide rijden er nog 31 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1982 en februari 1993. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxrs Low Glide is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 juli 1992. Het voertuig was toen 7 jaren en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Fxrs Low Glide voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxrs Low Glide | 1985
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxrs Low Glide |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 47 kW (64 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1338cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1985 |
| Leeftijd | 40 jaren, 11 maanden en 1 dag |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 40 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 mei 1997 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 jaren en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 juli 1992. Het voertuig was toen 7 jaren en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 261 kg |
| Massa rijklaar | 268 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 101 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 101 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Fxrs Low Glide voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MN-23-NK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MN-23-NK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MN-21-NK | Harley-Davidson | Fxe-f 1340 | Onbekend | 05-05-1992 | 41,9 jaar |
| MN-23-ND | Moto Guzzi | California | Onbekend | 09-03-1992 | 34,2 jaar |
| MN-23-NH | Kawasaki | Eliminator | Onbekend | 28-03-1992 | 39,9 jaar |
| MN-23-NK | Harley-Davidson | Fxrs Low Glide | Onbekend | 03-07-1992 | 40,9 jaar |
| MN-23-NS | BMW | K 1100 | Onbekend | 05-03-1992 | 34,3 jaar |
| MN-23-NT | Kawasaki | ZZ-R 1100 | Onbekend | 29-04-1992 | 34,1 jaar |
| MN-23-NV | Honda | Cmx 450 C | Onbekend | 27-03-1992 | 39,9 jaar |
| MN-23-NX | Suzuki | VS 1400 | Onbekend | 29-02-1992 | 34,3 jaar |
| MN-23-NZ | BMW | R 90 | Onbekend | 28-02-1992 | 50 jaar |
| MN-25-NK | Harley-Davidson | FXS-1200 | Onbekend | 26-02-1992 | 48 jaar |
| MN-26-NK | Kawasaki | ZL 1000 | Onbekend | 28-08-1992 | 38,9 jaar |
| MN-27-NK | Harley-Davidson | Xlh 883 Sportster | Onbekend | 27-03-1992 | 37,9 jaar |
| MN-28-NK | Harley-Davidson | Fxe-f 1340 | Onbekend | 21-03-1992 | 45,9 jaar |
| MN-29-NK | Honda | VF 700 Magna | Onbekend | 06-03-1992 | 39,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 261 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 226 cm | 99 cm | 270 kg |
| BMW R 1250 | 227 cm | 99 cm | 290 kg |
| BMW R 1150 | 226 cm | 94 cm | 280 kg |
| BMW R 1100 | - | - | 270 kg |
| Yamaha XJ 900 | - | - | 260 kg |
| Honda Pan European | - | - | 280 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| BMW K 100 | 225 cm | 91 cm | 270 kg |
| Suzuki VS 1400 | - | - | 250 kg |
| BMW K 1200 | 232 cm | 98 cm | 290 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | 227 cm | 94 cm | 250 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | 235 cm | 92 cm | 240 kg |
| Suzuki VL 800 | 250 cm | 96 cm | 270 kg |
| BMW K 1100 | - | - | 260 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| BMW K75RT | - | - | 240 kg |
| Honda NT700VA | 207 cm | 109 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi California | - | - | 270 kg |
| Suzuki AN 650 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Honda RC 44 | - | - | 250 kg |
| BMW R 850 | - | - | 280 kg |
| Suzuki GSX1300R | 244 cm | 74 cm | 260 kg |
| Honda CBF1000A | 216 cm | 78 cm | 240 kg |
| Yamaha XT 1200 | 226 cm | 98 cm | 280 kg |
| Kawasaki VN800 Classic | - | - | 250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.