MB-ZX-38
Er rijden momenteel 296 Harley-Davidson Fxr Super Glide's rond in Nederland. Deze Fxr Super Glide komt uit het jaar 1993 en is nu 32 jaren en 8 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 april 2005, dus sinds 21 jaren, 1 maand en 1 dag. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Harley-Davidson Fxr Super Glide rijden er nog 295 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1982 en juli 1995. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxr Super Glide is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 9 juni 2000. Het voertuig was toen 6 jaren, 8 maanden en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Fxr Super Glide voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxr Super Glide | 1993
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxr Super Glide |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.847 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1340cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 september 1993 |
| Leeftijd | 32 jaren en 8 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 32 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 april 2005 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 jaren, 1 maand en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 9 juni 2000. Het voertuig was toen 6 jaren, 8 maanden en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 261 kg |
| Massa rijklaar | 268 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,61 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2001 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 99 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 99 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Fxr Super Glide voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MB-ZX-38 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MB-ZX-38
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MB-ZD-38 | Ducati | V1 | Onbekend | 02-06-2000 | 26 jaar |
| MB-ZF-38 | Yamaha | FZS 600 | Onbekend | 13-07-2001 | 24,9 jaar |
| MB-ZG-38 | Yamaha | FZR 1000 | Onbekend | 22-05-2000 | 33 jaar |
| MB-ZJ-38 | Moto Guzzi | California | Onbekend | 20-05-2000 | 26 jaar |
| MB-ZL-38 | Aprilia | SL 1000 | Onbekend | 26-05-2000 | 26 jaar |
| MB-ZN-38 | Honda | XR 650R | Onbekend | 27-05-2000 | 26 jaar |
| MB-ZR-38 | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 24-05-2000 | 26 jaar |
| MB-ZT-38 | Yamaha | YZF 1000 | Onbekend | 26-05-2000 | 26 jaar |
| MB-ZV-38 | BMW | R 1100 | Onbekend | 25-05-2000 | 26 jaar |
| MB-ZX-31 | Italjet | Dragster 180 | Onbekend | 26-05-2000 | 26 jaar |
| MB-ZX-32 | Peugeot | Speedfight | Onbekend | 17-06-2000 | 26 jaar |
| MB-ZX-34 | Yamaha | XJ 600 | Onbekend | 11-07-2000 | 31,2 jaar |
| MB-ZX-35 | Yamaha | V Max | Onbekend | 26-05-2000 | 38,1 jaar |
| MB-ZX-36 | Eigenbouw | Streetmachine | Onbekend | 21-06-2001 | 26 jaar |
| MB-ZX-37 | Suzuki | GT 125 | Onbekend | 24-05-2000 | 46,1 jaar |
| MB-ZX-38 | Harley-Davidson | Fxr Super Glide | Onbekend | 09-06-2000 | 32,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 261 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 226 cm | 99 cm | 270 kg |
| BMW R 1250 | 227 cm | 99 cm | 290 kg |
| BMW R 1150 | 226 cm | 94 cm | 280 kg |
| Yamaha XJ 900 | - | - | 260 kg |
| BMW R 1100 | - | - | 270 kg |
| Honda Pan European | - | - | 280 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| BMW K 100 | 225 cm | 91 cm | 270 kg |
| Suzuki VS 1400 | - | - | 250 kg |
| BMW K 1200 | 232 cm | 98 cm | 290 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | 227 cm | 94 cm | 250 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | 235 cm | 92 cm | 240 kg |
| Suzuki VL 800 | 250 cm | 96 cm | 270 kg |
| BMW K 1100 | - | - | 260 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| BMW K75RT | - | - | 240 kg |
| Honda NT700VA | 207 cm | 109 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi California | - | - | 270 kg |
| Suzuki AN 650 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Honda RC 44 | - | - | 250 kg |
| BMW R 850 | - | - | 280 kg |
| Suzuki GSX1300R | 244 cm | 74 cm | 260 kg |
| Honda CBF1000A | 216 cm | 78 cm | 240 kg |
| Yamaha XT 1200 | 226 cm | 98 cm | 280 kg |
| Kawasaki VN800 Classic | - | - | 250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.