MS-45-VY
Er rijden momenteel 96 Harley-Davidson Fxlr Low Rider Custom's rond in Nederland. Deze Fxlr Low Rider Custom komt uit het jaar 1994 en is nu 32 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 februari 2026, dus sinds 3 maanden en 3 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Harley-Davidson Fxlr Low Rider Custom rijden er nog 96 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1984 en april 1994. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxlr Low Rider Custom is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Fxlr Low Rider Custom voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxlr Low Rider Custom | 1994
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxlr Low Rider Custom |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.425 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1340cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 1994 |
| Leeftijd | 32 jaren, 1 maand en 7 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 32 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 261 kg |
| Massa rijklaar | 268 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,61 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 99 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 99 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Fxlr Low Rider Custom voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MS-45-VY - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MS-45-VY
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MS-40-VY | BMW | F 650 | Onbekend | 23-04-1994 | 32,1 jaar |
| MS-41-VY | BMW | F 650 | Onbekend | 06-05-1994 | 32,1 jaar |
| MS-43-VY | BMW | F 650 | Onbekend | 21-04-1994 | 32,1 jaar |
| MS-44-VY | Harley-Davidson | Flhr Road King | Onbekend | 16-04-1994 | 32,1 jaar |
| MS-45-VB | Suzuki | DR 800 | Onbekend | 26-05-1994 | 32 jaar |
| MS-45-VF | Yamaha | XV 1100 | Onbekend | 07-04-1994 | 32,2 jaar |
| MS-45-VG | Harley-Davidson | Flstc Heritage Classic | Onbekend | 07-04-1994 | 32,2 jaar |
| MS-45-VH | Kawasaki | ZZ-R 600 | Onbekend | 09-04-1994 | 32,2 jaar |
| MS-45-VK | Harley-Davidson | Flh Electra Glide | Onbekend | 03-05-1994 | 45,3 jaar |
| MS-45-VL | Harley-Davidson | Flstc Heritage Classic | Onbekend | 12-04-1994 | 38,3 jaar |
| MS-45-VP | Honda | Transalp | Onbekend | 15-04-1994 | 32,1 jaar |
| MS-45-VT | Paughco | Onbekend | 19-04-1994 | 32,1 jaar | |
| MS-45-VY | Harley-Davidson | Fxlr Low Rider Custom | Onbekend | 19-04-1994 | 32,1 jaar |
| MS-45-VZ | Suzuki | GSX-R 1100 | Onbekend | 03-05-1996 | 37,6 jaar |
| MS-47-VY | Harley-Davidson | Flstc Heritage Classic | Onbekend | 22-04-1994 | 32,1 jaar |
| MS-48-VY | Moto Guzzi | California 1100 | Onbekend | 21-04-1994 | 32,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 261 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 226 cm | 99 cm | 270 kg |
| BMW R 1250 | 227 cm | 99 cm | 290 kg |
| BMW R 1150 | 226 cm | 94 cm | 280 kg |
| BMW R 1100 | - | - | 270 kg |
| Yamaha XJ 900 | - | - | 260 kg |
| Honda Pan European | - | - | 280 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| BMW K 100 | 225 cm | 91 cm | 270 kg |
| Suzuki VS 1400 | - | - | 250 kg |
| BMW K 1200 | 232 cm | 98 cm | 290 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | 227 cm | 94 cm | 250 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | 235 cm | 92 cm | 240 kg |
| Suzuki VL 800 | 250 cm | 96 cm | 270 kg |
| BMW K 1100 | - | - | 260 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| BMW K75RT | - | - | 240 kg |
| Honda NT700VA | 207 cm | 109 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi California | - | - | 270 kg |
| Suzuki AN 650 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Honda RC 44 | - | - | 250 kg |
| BMW R 850 | - | - | 280 kg |
| Suzuki GSX1300R | 244 cm | 74 cm | 260 kg |
| Honda CBF1000A | 216 cm | 78 cm | 240 kg |
| Yamaha XT 1200 | 226 cm | 98 cm | 280 kg |
| Kawasaki VN800 Classic | - | - | 250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.