MZ-RP-83
Er rijden momenteel 156 Ducati Hypermotard 1100Ssen rond in Nederland. Deze Hypermotard 1100S komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 1 maand en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 april 2013, dus sinds 13 jaren, 1 maand en 18 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati Hypermotard 1100 S rijden er nog 15 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2007 en augustus 2009. De nieuwwaarde van deze Ducati Hypermotard 1100 S is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 mei 2011. Het voertuig was toen 3 jaren en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati Hypermotard 1100S voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati Hypermotard 1100 S | 2008
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | Hypermotard 1100 S |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.938 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 62 kW (84 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1079cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 4 april 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 1 maand en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 april 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 1 maand en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 mei 2011. Het voertuig was toen 3 jaren en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 190 kg |
| Massa rijklaar | 200 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,46 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2018 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 97 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 97 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati Hypermotard 1100S voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-RP-83 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-RP-83
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-RB-83 | Kawasaki | Z 750 | € 5.930 | 29-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-RD-83 | Triumph | Speed Triple | Onbekend | 26-04-2011 | 23,9 jaar |
| MZ-RF-83 | Honda | SS 50 | Onbekend | 27-04-2011 | 51,9 jaar |
| MZ-RG-83 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 14-07-2011 | 17,9 jaar |
| MZ-RH-83 | Honda | FJS400A | € 8.199 | 03-05-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-RJ-83 | Harley-Davidson | Fxdf Dyna Fat BOB | € 17.870 | 06-05-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-RL-83 | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 05-05-2011 | 19,8 jaar |
| MZ-RN-83 | BMW | R 1200 | € 19.056 | 07-05-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-RP-80 | Suzuki | GSF 1200 | Onbekend | 07-07-2012 | 19,7 jaar |
| MZ-RP-82 | Harley-Davidson | XL 883R | Onbekend | 09-05-2011 | 24,6 jaar |
| MZ-RP-83 | Ducati | Hypermotard 1100S | Onbekend | 03-05-2011 | 18,2 jaar |
| MZ-RP-84 | Suzuki | GSX1300R | Onbekend | 27-05-2011 | 21,2 jaar |
| MZ-RP-85 | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 20-05-2011 | 20,7 jaar |
| MZ-RP-86 | Harley-Davidson | XR1200X | € 13.895 | 11-06-2011 | 16,3 jaar |
| MZ-RP-87 | Harley-Davidson | Fxdf Dyna Fat BOB | € 17.594 | 29-07-2011 | 16,3 jaar |
| MZ-RP-89 | Ducati | Monster 600 | Onbekend | 03-05-2011 | 26,9 jaar |
| MZ-RR-83 | Honda | CBR250RA | € 4.790 | 07-05-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-RS-83 | Harley-Davidson | Fxdf Dyna Fat BOB | € 17.595 | 11-05-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-RV-83 | Yamaha | FZ 6 | € 8.698 | 21-05-2011 | 15 jaar |
| MZ-RX-83 | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 13-05-2011 | 19,9 jaar |
| MZ-RZ-83 | BMW | K 75 | Onbekend | 10-05-2011 | 36,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 190 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN690 | 209 cm | 78 cm | 180 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Yamaha MT 09 | 216 cm | 95 cm | 200 kg |
| Yamaha MT 07 | 214 cm | 81 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 650 | 206 cm | 78 cm | 210 kg |
| BMW F 650 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| Suzuki SV 650 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 200 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | 247 cm | 71 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | 209 cm | 71 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha MTN890 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha YZF R6 | 204 cm | 70 cm | 190 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 200 kg |
| Honda CBR1000RR | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | 209 cm | 72 cm | 200 kg |
| BMW S 1000 | 215 cm | 114 cm | 200 kg |
| Suzuki VS 700 | - | - | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.