MT-27-LR
Er rijden momenteel 9 Ducati 900 S2's rond in Nederland. Deze 900 S2 komt uit het jaar 1978 en is nu 48 jaren en 1 maand oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 januari 2026, dus sinds 3 maanden en 30 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Ducati 900 S2 rijden er nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1978 en juli 1984. De nieuwwaarde van deze Ducati 900 S2 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 november 1994. Het voertuig was toen 16 jaren, 6 maanden en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati 900 S2 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati 900 S2 | 1978
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | 900 S2 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 50 kW (68 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 864cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 april 1978 |
| Leeftijd | 48 jaren en 1 maand |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 48 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 30 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 november 1994. Het voertuig was toen 16 jaren, 6 maanden en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 188 kg |
| Massa rijklaar | 195 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,52 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer l. tegen framebuis |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati 900 S2 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MT-27-LR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MT-27-LR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MT-22-LR | Kawasaki | VN 1500 | Onbekend | 02-05-1995 | 36,3 jaar |
| MT-23-LR | Harley-Davidson | Xlh 883 Sportster | Onbekend | 15-05-1995 | 39,3 jaar |
| MT-25-LR | Honda | CBR600 F | Onbekend | 08-03-1995 | 32,3 jaar |
| MT-26-LR | Yamaha | XJ 700 | Onbekend | 08-06-1995 | 41,3 jaar |
| MT-27-LD | Honda | VT 500 FTE | Onbekend | 09-01-1995 | 43,3 jaar |
| MT-27-LF | BMW | K 75 | Onbekend | 20-10-1994 | 31,6 jaar |
| MT-27-LR | Ducati | 900 S2 | Onbekend | 02-11-1994 | 48,1 jaar |
| MT-27-LS | Suzuki | Team Lucky Strike Replica | Onbekend | 15-04-1997 | 29,1 jaar |
| MT-27-LT | BMW | R 1100 | Onbekend | 16-11-1994 | 31,5 jaar |
| MT-27-LX | Suzuki | VS 1400 | Onbekend | 18-11-1994 | 39,3 jaar |
| MT-27-LY | Triumph | Daytona Super Three | Onbekend | 18-11-1994 | 31,5 jaar |
| MT-27-LZ | Yamaha | XV 1000 | Onbekend | 11-04-1996 | 41,3 jaar |
| MT-28-LR | BMW | K 1100 | Onbekend | 12-11-1994 | 31,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 188 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN690 | 209 cm | 78 cm | 180 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Yamaha MT 09 | 216 cm | 95 cm | 200 kg |
| Yamaha MT 07 | 214 cm | 81 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 650 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| BMW F 650 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| Suzuki SV 650 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | 247 cm | 71 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | 209 cm | 71 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | - | - | 190 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 200 kg |
| Yamaha MTN890 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha YZF R6 | 204 cm | 70 cm | 190 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 200 kg |
| Honda CBR1000RR | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | 209 cm | 72 cm | 200 kg |
| BMW S 1000 | 215 cm | 114 cm | 200 kg |
| Suzuki VS 700 | - | - | 200 kg |
| Honda Fireblade | - | - | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.