40-MF-BX
Er rijden momenteel 199 Ducati 899 Panigale's rond in Nederland. Deze 899 Panigale komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 september 2019, dus sinds 6 jaren, 8 maanden en 18 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati 899 Panigale rijden er in dezelfde variant (03) nog 155 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2013 en oktober 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.548 en € 24.429, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 17.796 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 899 Panigale bedraagt € 17.550 incl. BTW en BPM, deze Ducati 899 Panigale is daardoor € 246 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Ducati 899 Panigale voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati 899 Panigale | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | 899 Panigale |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 270 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 270 km | |
| Nieuwprijs | € 17.550 |
| Bruto BPM | € 2.244 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 103 kW (140 pk) |
| Continue vermogen | 103 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 899W4 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 898cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 mei 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 september 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 8 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 180 kg |
| Massa rijklaar | 192 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 178 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 370 kg |
| Technische max massa voertuig | 370 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type H8 | |
| Variant 03 | |
| Uitvoering AA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0586*03 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2020 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 108 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 108 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati 899 Panigale voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 40-MF-BX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
40-MF-BX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 40-MB-BX | Honda | XL700VA | € 9.450 | 28-09-2011 | 14,7 jaar |
| 40-MD-BX | Ducati | Multistrada 1200 | € 22.311 | 07-03-2013 | 13,2 jaar |
| 40-MF-BB | BMW | R 1200 | € 20.621 | 03-05-2014 | 12,1 jaar |
| 40-MF-BD | Honda | VFR1200XD | € 17.999 | 02-05-2014 | 12,1 jaar |
| 40-MF-BF | Harley-Davidson | Softail | Onbekend | 08-05-2014 | 14 jaar |
| 40-MF-BG | BMW | R 1200 | € 20.926 | 10-05-2014 | 12,1 jaar |
| 40-MF-BH | Harley-Davidson | Street BOB | € 17.350 | 15-05-2014 | 12,1 jaar |
| 40-MF-BK | Harley-Davidson | Flhtc Electra Glide Cl. | Onbekend | 08-05-2014 | 34,3 jaar |
| 40-MF-BL | Honda | RC 46 | Onbekend | 09-05-2014 | 23,1 jaar |
| 40-MF-BN | Yamaha | XJ 6 | Onbekend | 03-12-2016 | 16,1 jaar |
| 40-MF-BR | BMW | F 800 | € 13.980 | 17-05-2014 | 12 jaar |
| 40-MF-BS | MV Agusta | Brutale 990 | € 13.990 | 17-05-2014 | 12 jaar |
| 40-MF-BV | BMW | R 1150 | Onbekend | 19-05-2014 | 25,1 jaar |
| 40-MF-BX | Ducati | 899 Panigale | € 17.550 | 23-05-2014 | 12 jaar |
| 40-MF-BZ | BMW | R 1200 | € 20.926 | 24-05-2014 | 12 jaar |
| 40-MG-BX | KTM | 1190 Adventure | € 14.500 | 15-08-2015 | 10,8 jaar |
| 40-MH-BX | Harley-Davidson | Flhx Street Glide | Onbekend | 28-09-2016 | 15,1 jaar |
| 40-MJ-BX | Honda | € 11.699 | 19-10-2017 | 8,6 jaar | |
| 40-ML-BX | BMW | R 1200 | € 16.991 | 08-08-2019 | 15,8 jaar |
| 40-MN-BX | Piaggio | Vespa GTS | Onbekend | 15-07-2020 | 17,9 jaar |
| 40-MP-BX | Harley-Davidson | Sport Glide | € 22.885 | 24-06-2021 | 4,9 jaar |
| 40-MR-BX | BMW | S 1000 | € 22.185 | 25-02-2022 | 5,3 jaar |
| 40-MS-BX | Piaggio | Vespa GTS | € 6.599 | 09-01-2023 | 3,4 jaar |
| 40-MT-BX | Yamaha | MTN890 | € 10.698 | 27-09-2023 | 4,2 jaar |
| 40-MV-BX | Ducati | Hypermotard 950 | € 20.063 | 16-05-2024 | 4,1 jaar |
| 40-MX-BX | Kawasaki | Z 650 RS | € 8.946 | 01-02-2025 | 4,2 jaar |
| 40-MZ-BX | Honda | NC750SA | € 7.499 | 07-02-2026 | 11,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 17.796 en/of een gewicht van ± 180 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda CBR1000RR | € 16.800 | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| BMW S 1000 | € 17.700 | 209 cm | 114 cm | 200 kg |
| KTM 1290 Superduke R | € 17.800 | 217 cm | 79 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 18.400 | 207 cm | 72 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 17.200 | 257 cm | 71 cm | 190 kg |
| Honda CBR1000RA | € 18.000 | 208 cm | 69 cm | 200 kg |
| KTM 1190 RC8 | € 19.000 | 205 cm | 82 cm | 180 kg |
| Aprilia Tuono | € 16.700 | - | - | 190 kg |
| Aprilia RK | € 18.700 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta Brutale 800 | € 17.700 | 206 cm | 88 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 18.700 | 208 cm | 72 cm | 190 kg |
| Indian Scout | € 16.000 | - | - | 200 kg |
| Yamaha R1 | € 18.500 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta 800 | € 17.300 | - | - | 180 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 17.200 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta Brutale | € 19.300 | 205 cm | 88 cm | 190 kg |
| KTM 990 Duke R | € 16.900 | 210 cm | 84 cm | 180 kg |
| MV Agusta F3 | € 19.100 | 203 cm | 73 cm | 190 kg |
| MV Agusta Brutale 990 | € 16.300 | - | - | 200 kg |
| MV Agusta Dragster | € 17.300 | 204 cm | 94 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.