34-MK-RX
Er rijden momenteel 199 Ducati 899 Panigale's rond in Nederland. Deze 899 Panigale komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 juni 2023, dus sinds 2 jaren, 11 maanden en 22 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati 899 Panigale rijden er in dezelfde variant (04) nog 32 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2014 en mei 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.951 en € 25.327, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 18.425 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 899 Panigale bedraagt € 17.550 incl. BTW en BPM, deze Ducati 899 Panigale is daardoor € 875 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 mei 2019. Het voertuig was toen 4 jaren, 11 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati 899 Panigale voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati 899 Panigale | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | 899 Panigale |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 240 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 17.550 |
| Bruto BPM | € 2.244 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 73 kW (99 pk) |
| Continue vermogen | 73 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 899W4 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 898cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 mei 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 juni 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 11 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 mei 2019. Het voertuig was toen 4 jaren, 11 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 180 kg |
| Massa rijklaar | 192 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type H8 | |
| Variant 04 | |
| Uitvoering FA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0586*03 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 107 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 107 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati 899 Panigale voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 34-MK-RX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
34-MK-RX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 34-MB-RX | Harley-Davidson | Flhrci | Onbekend | 29-06-2012 | 24,2 jaar |
| 34-MD-RX | Suzuki | Suzuki | Onbekend | 23-12-2013 | 27 jaar |
| 34-MG-RX | KTM | 690 Duke | Onbekend | 17-05-2016 | 15,1 jaar |
| 34-MH-RX | Honda | CB650FA | € 8.799 | 30-05-2017 | 9 jaar |
| 34-MJ-RX | KTM | 250 EXC | € 10.760 | 02-06-2018 | 8 jaar |
| 34-MK-RB | Suzuki | UK 110 | € 2.399 | 02-05-2019 | 7,1 jaar |
| 34-MK-RD | Harley-Davidson | Flhx | € 25.994 | 26-04-2019 | 16,2 jaar |
| 34-MK-RF | Yamaha | FJR 1300 | € 20.498 | 04-05-2019 | 13,2 jaar |
| 34-MK-RG | Yamaha | GPD 150 | € 3.699 | 30-04-2019 | 7,1 jaar |
| 34-MK-RH | BMW | R 1250 | € 23.974 | 16-05-2019 | 7 jaar |
| 34-MK-RJ | Kawasaki | Z 900 | € 9.599 | 26-04-2019 | 7,1 jaar |
| 34-MK-RK | Triumph | Street Triple R | € 9.789 | 01-06-2019 | 13,3 jaar |
| 34-MK-RN | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 01-05-2019 | 7,1 jaar |
| 34-MK-RP | Yamaha | YP250RA | € 5.497 | 26-04-2019 | 12,8 jaar |
| 34-MK-RR | Kawasaki | Z 400 | € 5.799 | 03-05-2019 | 7,1 jaar |
| 34-MK-RS | BMW | R 1250 | € 26.333 | 03-05-2019 | 7,1 jaar |
| 34-MK-RT | Kawasaki | Versys 1000 | € 17.599 | 04-05-2019 | 7,1 jaar |
| 34-MK-RV | Ducati | 900 | Onbekend | 01-05-2019 | 46,1 jaar |
| 34-MK-RX | Ducati | 899 Panigale | € 17.550 | 02-05-2019 | 12 jaar |
| 34-MK-RZ | Kawasaki | Z300 ABS | € 5.497 | 27-06-2019 | 8,9 jaar |
| 34-ML-RX | Yamaha | MTN850 | € 10.299 | 23-04-2020 | 6,1 jaar |
| 34-MP-RX | BMW | C 400 | € 10.128 | 12-10-2021 | 4,6 jaar |
| 34-MR-RX | BMW | R 80 | Onbekend | 04-07-2022 | 39,5 jaar |
| 34-MS-RX | Ducati | 899 Panigale | € 17.805 | 25-04-2023 | 10 jaar |
| 34-MT-RX | Yamaha | YZF 690 | € 9.898 | 28-02-2024 | 2,2 jaar |
| 34-MV-RX | KTM | 250 EXC | € 13.064 | 28-08-2024 | 1,8 jaar |
| 34-MX-RX | Piaggio | M42 | Onbekend | 14-05-2025 | 20,1 jaar |
| 34-MZ-RX | Piaggio | M02 | Onbekend | 03-02-2026 | 28,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 18.425 en/of een gewicht van ± 180 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda CBR1000RR | € 17.000 | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| KTM 1290 Superduke R | € 18.400 | 217 cm | 79 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 18.400 | 207 cm | 72 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 18.100 | 257 cm | 71 cm | 190 kg |
| BMW S 1000 | € 18.000 | 209 cm | 114 cm | 200 kg |
| Honda CBR1000RA | € 18.000 | 208 cm | 69 cm | 200 kg |
| KTM 1190 RC8 | € 19.000 | 205 cm | 82 cm | 180 kg |
| Aprilia Tuono | € 16.700 | - | - | 190 kg |
| Aprilia RK | € 18.700 | - | - | 190 kg |
| Triumph Speed Triple 1200 RS | € 19.900 | 209 cm | 79 cm | 190 kg |
| MV Agusta Brutale 800 | € 18.500 | 206 cm | 88 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 18.700 | 208 cm | 72 cm | 190 kg |
| Yamaha R1 | € 18.500 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta 800 | € 17.300 | - | - | 180 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 17.200 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta Brutale | € 19.300 | 205 cm | 88 cm | 190 kg |
| KTM 990 Duke R | € 16.900 | 210 cm | 84 cm | 180 kg |
| MV Agusta F3 | € 19.100 | 203 cm | 73 cm | 190 kg |
| MV Agusta Dragster | € 17.300 | 204 cm | 94 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.