MX-HN-25
Er rijden momenteel 654 Ducati 848's rond in Nederland. Deze 848 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 2 maanden en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 januari 2023, dus sinds 3 jaren, 4 maanden en 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati 848 rijden er in dezelfde variant (00) nog 398 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2007 en maart 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 14.790 en € 20.550, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 15.592 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 848 bedraagt € 16.350 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Ducati 848 € 758 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Ducati 848 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati 848 | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | 848 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 270 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 270 km | |
| Nieuwprijs | € 16.350 |
| Bruto BPM | € 2.111 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Continue vermogen | 92 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 848W4 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 849cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 2 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 januari 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 4 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 182 kg |
| Massa rijklaar | 193 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 197 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 390 kg |
| Technische max massa voertuig | 390 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type H6 | |
| Variant 00 | |
| Uitvoering AA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0475*03 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 95 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 95 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati 848 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-HN-25 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-HN-25
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-HD-25 | Kawasaki | ZRX-1100 | Onbekend | 05-03-2010 | 26,2 jaar |
| MX-HF-25 | Yamaha | TDM 900 | € 10.998 | 12-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HG-25 | Kawasaki | VN1700 Classic Tourer ABS | € 12.794 | 18-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HH-25 | Ducati | 1198S | € 28.290 | 02-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HJ-25 | Suzuki | GSX-R 750 | € 12.999 | 18-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HL-25 | Kawasaki | VN900 Custom | Onbekend | 10-03-2010 | 17 jaar |
| MX-HN-20 | Buell | 1125 R | € 14.795 | 19-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HN-21 | Buell | XB12SS Buell Lightning Long | € 13.995 | 20-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HN-23 | Ducati | 1198 | € 20.300 | 18-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HN-24 | Piaggio | M45 | € 4.999 | 18-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HN-25 | Ducati | 848 | € 16.350 | 19-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HN-26 | Kawasaki | Ninja 250 R | € 3.763 | 17-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HN-27 | Kawasaki | ER-6F ABS | € 6.147 | 19-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HN-28 | Kawasaki | ER-6F ABS | € 6.147 | 22-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HN-29 | Kawasaki | VN900 Classic | € 6.869 | 26-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HP-25 | BMW | R 1200 | Onbekend | 22-05-2010 | 20,2 jaar |
| MX-HR-25 | Yamaha | FZ 1 | € 13.498 | 30-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HS-25 | BMW | R650 GS | Onbekend | 13-03-2010 | 33,5 jaar |
| MX-HT-25 | Piaggio | M45 | € 4.999 | 26-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HZ-25 | Honda | CB600F | Onbekend | 26-03-2010 | 18,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 15.592 en/of een gewicht van ± 182 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda CBR1000RR | € 16.400 | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 16.000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 14.800 | - | - | 180 kg |
| BMW S 1000 | € 16.400 | 207 cm | 82 cm | 200 kg |
| KTM 890 Duke | € 14.100 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Yamaha MTN890 | € 14.100 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 14.800 | 205 cm | 79 cm | 180 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 15.100 | 209 cm | 74 cm | 190 kg |
| BMW CE 04 | € 15.500 | 229 cm | 82 cm | 170 kg |
| BMW R 1200 | € 16.100 | - | - | 200 kg |
| Aprilia Tuono | € 15.600 | 200 cm | 84 cm | 190 kg |
| Honda CBR600RA | € 14.000 | 201 cm | 69 cm | 180 kg |
| Aprilia RR | € 16.500 | 203 cm | 73 cm | 200 kg |
| KTM 990 Superduke R | € 15.300 | 213 cm | 84 cm | 190 kg |
| KTM 990 Duke | € 15.600 | 209 cm | 84 cm | 180 kg |
| KTM 990 Superduke | € 14.200 | - | - | 190 kg |
| KTM 890 Adventure | € 16.200 | 217 cm | 89 cm | 200 kg |
| MV Agusta Brutale 800 | € 15.200 | 205 cm | 88 cm | 190 kg |
| Honda CBR900RR | € 14.700 | - | - | 200 kg |
| Triumph Speed Triple R | € 16.400 | 210 cm | 80 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF890 | € 14.300 | 207 cm | 71 cm | 190 kg |
| Buell 1125 R | € 14.400 | - | - | 200 kg |
| Indian Scout | € 16.000 | - | - | 200 kg |
| MV Agusta F3 | € 14.300 | - | - | 180 kg |
| Buell 1125 CR | € 14.500 | 205 cm | 94 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.