MX-HN-21
Er rijden momenteel 132 Buell XB12SS Buell Lightning Long's rond in Nederland. Deze XB12SS Buell Lightning Long komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 2 maanden en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Buell Xb12xt Ulysses XT rijden er in dezelfde variant (U2F) nog 6 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2009 en juli 2010. De nieuwwaarde van deze motor bedraagt € 13.995 incl. BTW en BPM.
Bekijk ook alle Buell XB12SS Buell Lightning Long voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Buell Xb12xt Ulysses XT | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Buell |
| Handelsbenaming | Xb12xt Ulysses XT |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 219 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 13.995 |
| Bruto BPM | € 1.781 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 70 kW (95 pk) |
| Continue vermogen | 70 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 3 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1202cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 2 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 maart 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 jaren, 2 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 230 kg |
| Massa rijklaar | 242 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 189 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 431 kg |
| Technische max massa voertuig | 431 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,37 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type XB2 | |
| Variant U2F | |
| Uitvoering FSACP0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0450*07 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 98 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 98 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Buell XB12SS Buell Lightning Long voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-HN-21 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-HN-21
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-HB-21 | Buell | 1125 CR | Onbekend | 16-03-2010 | 17,1 jaar |
| MX-HD-21 | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 05-03-2010 | 23,9 jaar |
| MX-HF-21 | Yamaha | FJR 1300 | € 14.998 | 10-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HG-21 | Kawasaki | Versys | € 6.243 | 18-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HH-21 | Ducati | 848 | € 14.790 | 13-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HJ-21 | Suzuki | GSX-R 750 | € 11.999 | 23-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HL-21 | Honda | SC44 | Onbekend | 10-03-2010 | 25,1 jaar |
| MX-HN-20 | Buell | 1125 R | € 14.795 | 19-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HN-21 | Buell | XB12SS Buell Lightning Long | € 13.995 | 20-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HN-23 | Ducati | 1198 | € 20.300 | 18-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HN-24 | Piaggio | M45 | € 4.999 | 18-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HN-25 | Ducati | 848 | € 16.350 | 19-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HN-26 | Kawasaki | Ninja 250 R | € 3.763 | 17-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HN-27 | Kawasaki | ER-6F ABS | € 6.147 | 19-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HN-28 | Kawasaki | ER-6F ABS | € 6.147 | 22-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HN-29 | Kawasaki | VN900 Classic | € 6.869 | 26-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HP-21 | Honda | PC 35 | Onbekend | 20-08-2011 | 23 jaar |
| MX-HS-21 | Triumph | Speed Triple | Onbekend | 23-04-2010 | 18,9 jaar |
| MX-HT-21 | Yamaha | XJ 6 | € 8.998 | 18-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HV-21 | Kawasaki | ZX6R Ninja | Onbekend | 10-04-2010 | 23,2 jaar |
| MX-HX-21 | Suzuki | GSX-R 1000 | € 17.490 | 18-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HZ-21 | Aprilia | RSV Mille | Onbekend | 07-05-2010 | 22,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 13.995 en/of een gewicht van ± 230 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1150 | € 13.900 | - | - | 250 kg |
| Honda ADV750 | € 14.200 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.100 | 229 cm | 93 cm | 230 kg |
| Yamaha MTT850 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT890 | € 14.600 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| Aprilia RP | € 13.600 | 206 cm | 74 cm | 210 kg |
| Honda VFR800 | € 13.300 | - | - | 240 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 13.200 | 205 cm | 79 cm | 220 kg |
| Moto Guzzi V 85 TT | € 14.200 | 225 cm | 96 cm | 240 kg |
| BMW F 750 | € 13.200 | 226 cm | 85 cm | 220 kg |
| Honda CB1000RA | € 13.600 | 211 cm | 80 cm | 230 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 12.700 | 226 cm | 90 cm | 240 kg |
| Triumph Tiger | € 14.400 | 211 cm | 84 cm | 230 kg |
| Yamaha XP 560 | € 14.600 | 220 cm | 78 cm | 210 kg |
| Honda RC 46 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| BMW F 800 | € 14.600 | 231 cm | 89 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 14.100 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Honda CRF1000A | € 15.000 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| BMW R 1100 | € 13.800 | - | - | 230 kg |
| Honda VFR800X | € 13.200 | 219 cm | 87 cm | 240 kg |
| Triumph Speed Triple | € 13.600 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| BMW C 650 | € 13.300 | 224 cm | 81 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson Forty-eight | € 14.500 | 217 cm | 87 cm | 250 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 14.300 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Moto Guzzi LP | € 14.400 | 220 cm | 87 cm | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.