ZF-90-27
OLDTIMER
Er rijden momenteel 1 Brough Superior 680's rond in Nederland. Deze 680 komt uit het jaar 1929 en is nu 96 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 februari 2016, dus sinds 10 jaren, 3 maanden en 1 dag. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze Brough Superior 680 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 februari 2016. Het voertuig was toen 86 jaren, 7 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Brough Superior 680 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Brough Superior 680 | 1929
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Brough Superior |
| Handelsbenaming | 680 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 21 kW (29 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 680cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 juni 1929 |
| Leeftijd | 96 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 96 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 februari 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 3 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 februari 2016. Het voertuig was toen 86 jaren, 7 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 194 kg |
| Massa rijklaar | 205 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,52 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer midden tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Brough Superior 680 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ZF-90-27 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ZF-90-27
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| ZF-90-20 | Ural | M 72 | Onbekend | 16-02-2016 | 68,9 jaar |
| ZF-90-22 | Velocette | Venom | Onbekend | 17-02-2016 | 65,7 jaar |
| ZF-90-25 | Excelsior | X Series 20 S | Onbekend | 03-03-2016 | n.n.b. |
| ZF-90-26 | Brough Superior | 5-15 | Onbekend | 24-02-2016 | 100 jaar |
| ZF-90-27 | Brough Superior | 680 | Onbekend | 24-02-2016 | 97 jaar |
| ZF-90-28 | Zündapp | 518-01 | Onbekend | 24-02-2016 | 58,6 jaar |
| ZF-90-29 | Brough Superior | 11.50 Special | Onbekend | 24-02-2016 | 91,3 jaar |
| ZF-91-27 | Norton | Big Four | Onbekend | 10-05-2016 | 79 jaar |
| ZF-92-27 | Norton | Triton | Onbekend | 29-06-2016 | 66,9 jaar |
| ZF-94-27 | Zündapp | 517 | Onbekend | 01-11-2016 | 54,9 jaar |
| ZF-96-27 | Triumph | 3 TR | Onbekend | 30-09-1987 | 58,9 jaar |
| ZF-97-27 | Vespa | 180 Super Sport | Onbekend | 16-06-2017 | 57,9 jaar |
| ZF-98-27 | Royal Enfield | 350 | Onbekend | 01-08-2017 | 78,9 jaar |
| ZF-99-27 | Harley-Davidson | WLA | Onbekend | 06-10-2017 | 84 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 194 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 221 cm | 94 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN690 | 209 cm | 78 cm | 180 kg |
| Kawasaki Z 650 | 206 cm | 78 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Yamaha MT 09 | 216 cm | 95 cm | 200 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 89 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 210 kg |
| BMW F 650 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | 247 cm | 71 cm | 210 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 200 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki SV 650 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | 209 cm | 71 cm | 210 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| BMW S 1000 | 218 cm | 114 cm | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 210 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN890 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.