MX-RT-65
Er rijden momenteel 6.951 BMW R 1100's rond in Nederland. Deze R 1100 komt uit het jaar 1998 en is nu 28 jaren, 2 maanden en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 mei 2011, dus sinds 15 jaren en 15 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW R1100RT rijden er nog 6.413 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1992 en juni 2005. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.943 en € 15.276, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.278 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW R1100RT is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 mei 2010. Het voertuig was toen 12 jaren, 2 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW R 1100 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW R1100RT | 1998
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | R1100RT |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.249 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1085cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 maart 1998 |
| Leeftijd | 28 jaren, 2 maanden en 10 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 mei 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 mei 2010. Het voertuig was toen 12 jaren, 2 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 270 kg |
| Massa rijklaar | 285 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. a. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle BMW R 1100 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-RT-65 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-RT-65
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-RB-65 | Piaggio | M45 | € 5.499 | 19-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RD-65 | Suzuki | DL650A | € 10.599 | 19-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RF-65 | Ducati | M600 Monster | Onbekend | 27-05-2010 | 27 jaar |
| MX-RG-65 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 12-05-2010 | 19,2 jaar |
| MX-RH-65 | Kawasaki | Versys ABS | € 6.653 | 18-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RJ-65 | Triumph | Bonneville T100 | € 10.290 | 21-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RL-65 | BMW | G 650 | Onbekend | 20-05-2010 | 19,1 jaar |
| MX-RP-65 | Yamaha | XJ 6 | € 7.498 | 26-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RR-65 | Harley-Davidson | Softail | Onbekend | 19-05-2010 | 25,6 jaar |
| MX-RS-65 | Suzuki | GSX1300R | € 16.599 | 29-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RT-60 | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 27-07-2010 | 16,9 jaar |
| MX-RT-61 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 20-05-2010 | 24,8 jaar |
| MX-RT-62 | Kawasaki | 1400 GTR | Onbekend | 20-05-2010 | 17 jaar |
| MX-RT-63 | Honda | VTR 1000 | Onbekend | 20-05-2010 | 26,2 jaar |
| MX-RT-64 | BMW | R 1200 | Onbekend | 28-08-2010 | 20,2 jaar |
| MX-RT-65 | BMW | R 1100 | Onbekend | 27-05-2010 | 28,2 jaar |
| MX-RT-67 | Harley-Davidson | Flstf | Onbekend | 04-06-2010 | 24,4 jaar |
| MX-RT-68 | Laverda | 125LZ1 | Onbekend | 27-05-2010 | 44,9 jaar |
| MX-RT-69 | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 14-01-2011 | 20,3 jaar |
| MX-RX-65 | Yamaha | MT 03 | Onbekend | 30-07-2010 | 19,7 jaar |
| MX-RZ-65 | Harley-Davidson | Fat Boy | Onbekend | 25-05-2010 | 17,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 13.278 en/of een gewicht van ± 270 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda XL1000VA | € 13.300 | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| Harley-Davidson Forty-eight | € 13.100 | 217 cm | 84 cm | 250 kg |
| Honda SD02 | € 12.600 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.300 | 228 cm | 83 cm | 260 kg |
| Yamaha XVS 1300 | € 12.500 | - | - | 290 kg |
| Suzuki AN 650 | € 12.200 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson XL 1200X Forty-eight | € 12.600 | 226 cm | 82 cm | 250 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 13.700 | 217 cm | 76 cm | 250 kg |
| Kawasaki 1400 GTR | € 13.200 | 227 cm | 100 cm | 290 kg |
| Harley-Davidson 1200 Custom | € 13.700 | 223 cm | 84 cm | 260 kg |
| Harley-Davidson XR1200 | € 13.200 | 220 cm | 93 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi California | € 13.600 | - | - | 270 kg |
| Harley-Davidson XL 1200 C | € 13.100 | 223 cm | 84 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson Iron 1200 | € 13.300 | 220 cm | 92 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200 | € 13.800 | 190 cm | 93 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson 1200 Custom Limited B | € 14.000 | 223 cm | 94 cm | 260 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson XR1200X | € 14.100 | - | - | 250 kg |
| Honda CB1300A | € 13.700 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200V Seventy-two | € 12.600 | - | - | 250 kg |
| Honda NSA700A | € 14.200 | - | - | 260 kg |
| Indian Motorcycle Scout | € 14.200 | 231 cm | 90 cm | 250 kg |
| Honda CB1100SA | € 13.900 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson XL1200X | € 13.700 | - | - | 260 kg |
| Kawasaki Z1000 SX | € 14.400 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.