54-MB-PN
Er rijden momenteel 403 BMW C1's rond in Nederland. Deze C1 komt uit het jaar 2002 en is nu 24 jaren, 1 maand en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 februari 2021, dus sinds 5 jaren, 3 maanden en 5 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze BMW C1-200 rijden er nog 58 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2000 en december 2003. De nieuwwaarde van deze BMW C1-200 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 mei 2012. Het voertuig was toen 10 jaren, 1 maand en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW C1 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW C1-200 | 2002
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | C1-200 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 841 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 13 kW (18 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 176cc (0,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 april 2002 |
| Leeftijd | 24 jaren, 1 maand en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 februari 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 3 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 mei 2012. Het voertuig was toen 10 jaren, 1 maand en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 176 kg |
| Massa rijklaar | 185 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2018 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW C1 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 54-MB-PN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
54-MB-PN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 54-MB-PB | Honda | SH 125 | Onbekend | 14-05-2012 | 19,8 jaar |
| 54-MB-PG | Harley-Davidson | Flhtc | Onbekend | 21-05-2012 | 18,2 jaar |
| 54-MB-PH | Harley-Davidson | Flhrc Road King Classic | € 25.795 | 25-05-2012 | 14 jaar |
| 54-MB-PJ | Honda | VFR800A | Onbekend | 31-05-2012 | 22,1 jaar |
| 54-MB-PK | Kymco | People S | € 3.999 | 01-06-2012 | 14 jaar |
| 54-MB-PL | BMW | R 1200 | € 16.110 | 01-06-2012 | 14 jaar |
| 54-MB-PN | BMW | C1 | Onbekend | 25-05-2012 | 24,1 jaar |
| 54-MB-PP | Kawasaki | Z750R ABS | € 7.375 | 01-06-2012 | 14 jaar |
| 54-MB-PR | BMW | R 1200 | € 17.790 | 08-06-2012 | 14 jaar |
| 54-MB-PS | KTM | 990 Supermoto | € 13.299 | 07-06-2012 | 14 jaar |
| 54-MB-PT | Suzuki | DL650A | € 8.999 | 16-05-2014 | 12 jaar |
| 54-MB-PV | Honda | NC700SA | € 6.499 | 08-06-2012 | 14 jaar |
| 54-MB-PX | Harley-Davidson | Flhrc Road King Classic | € 26.625 | 17-07-2012 | 13,9 jaar |
| 54-MB-PZ | BMW | R 850 | Onbekend | 06-06-2012 | 23,9 jaar |
| 54-MD-PN | KTM | 350 EXC | € 10.400 | 04-10-2013 | 12,6 jaar |
| 54-MF-PN | Yamaha | MT 03 | Onbekend | 20-03-2015 | 20,2 jaar |
| 54-MH-PN | Honda | ADV750 | € 13.149 | 05-05-2017 | 9,1 jaar |
| 54-MJ-PN | Triumph | Speed Triple R | Onbekend | 03-10-2018 | 10,3 jaar |
| 54-MK-PN | Honda | XL700VA | € 9.450 | 15-04-2019 | 14,9 jaar |
| 54-MN-PN | Piaggio | Beverly 500 | Onbekend | 19-01-2021 | 22,3 jaar |
| 54-MP-PN | Husqvarna | 701 Supermoto | € 12.100 | 17-09-2021 | 4,7 jaar |
| 54-MR-PN | Honda | Gold Wing | Onbekend | 27-07-2022 | 25,1 jaar |
| 54-MS-PN | Suzuki | DL 800 | € 12.399 | 05-05-2023 | 3,1 jaar |
| 54-MT-PN | KTM | 1390 Super Duke R | € 25.170 | 19-01-2024 | 2,3 jaar |
| 54-MV-PN | Yamaha | MTN890 | € 11.108 | 06-08-2024 | 1,8 jaar |
| 54-MX-PN | Yamaha | MTT890 | Onbekend | 01-05-2025 | 1,1 jaar |
| 54-MZ-PN | Aprilia | Tuono | € 16.495 | 07-01-2026 | 5,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 176 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Yamaha MTN690 | 209 cm | 78 cm | 180 kg |
| Yamaha MT 07 | 214 cm | 81 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z 650 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| Suzuki SV 650 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Yamaha MT 09 | 213 cm | 90 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | 247 cm | 71 cm | 190 kg |
| Yamaha YZF R6 | 204 cm | 71 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | - | - | 190 kg |
| Yamaha MTN890 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Honda Transalp | - | - | 190 kg |
| Yamaha YZF R1 | 209 cm | 72 cm | 190 kg |
| Suzuki VS 700 | - | - | 190 kg |
| Honda CB 500 | 223 cm | 78 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | 293 cm | 80 cm | 190 kg |
| Yamaha XV 535 | - | - | 190 kg |
| Honda CBR1000RR | 208 cm | 72 cm | 190 kg |
| Yamaha MTN850 | 208 cm | 83 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja 650 | 206 cm | 74 cm | 190 kg |
| Yamaha XJ 6 | 212 cm | 77 cm | 190 kg |
| Kawasaki ER-6N ABS | 211 cm | 77 cm | 190 kg |
| Yamaha MTT690 | 215 cm | 84 cm | 190 kg |
| Yamaha XT 660 | 226 cm | 90 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | 209 cm | 71 cm | 190 kg |
| Yamaha RJ07 | 210 cm | 75 cm | 190 kg |
| Suzuki LS 650 | - | - | 170 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.