ML-LT-92
Er rijden momenteel 887 BMW 259's rond in Nederland. Deze 259 komt uit het jaar 1997 en is nu 28 jaren, 7 maanden en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 april 2012, dus sinds 14 jaren, 1 maand en 1 dag. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze BMW 259 C rijden er nog 887 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1993 en juni 2002. De nieuwwaarde van deze BMW 259 C is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 juni 2004. Het voertuig was toen 6 jaren, 7 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW 259 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW 259 C | 1997
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | 259 C |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.679 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 45 kW (61 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1170cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 oktober 1997 |
| Leeftijd | 28 jaren, 7 maanden en 4 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 april 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 1 maand en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 juni 2004. Het voertuig was toen 6 jaren, 7 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 200 kg |
| Massa rijklaar | 207 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,65 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW 259 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ML-LT-92 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ML-LT-92
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| ML-LD-92 | Yamaha | VM03 | Onbekend | 19-05-2004 | 22 jaar |
| ML-LJ-92 | Suzuki | GSX 600 | Onbekend | 18-05-2004 | 34,8 jaar |
| ML-LL-92 | Yamaha | RP05 | Onbekend | 27-05-2004 | 22 jaar |
| ML-LN-92 | Harley-Davidson | Electra Glide | Onbekend | 10-06-2004 | 22 jaar |
| ML-LP-92 | Yamaha | DE05 | Onbekend | 27-05-2004 | 22 jaar |
| ML-LT-90 | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | Onbekend | 28-05-2004 | 30,9 jaar |
| ML-LT-91 | Honda | RC48 | Onbekend | 24-06-2004 | 23,1 jaar |
| ML-LT-92 | BMW | 259 | Onbekend | 04-06-2004 | 28,6 jaar |
| ML-LT-93 | Suzuki | VX 51L | Onbekend | 25-03-2005 | 28 jaar |
| ML-LT-94 | BMW | 259C | Onbekend | 30-10-2004 | 28,7 jaar |
| ML-LT-95 | Ducati | M900 | Onbekend | 25-05-2004 | 28,2 jaar |
| ML-LT-96 | Honda | RC48 | Onbekend | 27-05-2004 | 25,3 jaar |
| ML-LT-97 | BMW | K75RT | Onbekend | 25-05-2004 | 29 jaar |
| ML-LT-98 | Suzuki | GR 7 DB | Onbekend | 02-06-2006 | 28,2 jaar |
| ML-LT-99 | Yamaha | 4 VR | Onbekend | 01-07-2005 | 26,8 jaar |
| ML-LX-92 | Yamaha | RP05 | Onbekend | 29-05-2004 | 22 jaar |
| ML-LZ-92 | Honda | SC24 | Onbekend | 01-09-2004 | 32,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 200 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 650 | 206 cm | 78 cm | 210 kg |
| Yamaha MT 09 | 216 cm | 95 cm | 220 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | 247 cm | 71 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 210 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | 209 cm | 71 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| Yamaha MTN890 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 220 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | - | - | 210 kg |
| Honda CBR1000RR | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| Suzuki VS 700 | - | - | 200 kg |
| Suzuki SV 650 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.