97-XB-XD
Er rijden momenteel 106 MC Louis SPA P 700's rond in Nederland. Deze witte P 700 komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 maart 2023, dus sinds 3 jaren, 2 maanden en 2 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze MC Louis SPA P 700 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (CESD) nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2007 en april 2010. De nieuwwaarde van deze MC Louis SPA P 700 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle MC Louis SPA P 700 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MC Louis SPA P 700 | 2007
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | MC Louis SPA |
| Handelsbenaming | P 700 |
| Lengte | 7,08 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 155 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.180 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481N |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 1 maand en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 maart 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 2 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 15 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.745 kg |
| Massa rijklaar | 2.845 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 655 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,98 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type ZGVC | |
| Variant CESD | |
| Uitvoering 711SC0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2001/116*0210*00 | |
| Plaats chassisnummer tegen voorwielscherm boven r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 97-XB-XD | 12-03-2026 | 10:51 | periodieke controle | 15-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 97-XB-XD | 27-02-2025 | 13:38 | periodieke controle | 15-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 97-XB-XD | 8-03-2024 | 16:13 | periodieke controle | 15-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 97-XB-XD | 15-03-2023 | 09:45 | periodieke controle | 15-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 97-XB-XD | 16-09-2021 | 10:21 | periodieke controle | 7-10-2022 | Nee |
| 97-XB-XD | 30-09-2020 | 13:33 | periodieke controle | 7-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 97-XB-XD | 2-10-2019 | 14:15 | periodieke controle | 7-10-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 12-03-2026 | 10:51 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 12-03-2026 | 10:51 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| 12-03-2026 | 10:51 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2025 | |||||
| 27-02-2025 | 13:38 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 27-02-2025 | 13:38 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 8-03-2024 | 16:13 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
2023 | |||||
| 15-03-2023 | 09:45 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2020 | |||||
| 30-09-2020 | 13:33 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 30-09-2020 | 13:33 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle MC Louis SPA P 700 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 97-XB-XD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
97-XB-XD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 97-XB-XD | MC Louis SPA | P 700 | Kampeerwagen | Onbekend | 20-04-2007 | 19,1 jaar | |
| 97-XB-XG | Mini | Cooper S | Hatchback | € 38.390 | 13-04-2007 | 19,1 jaar | |
| 97-XB-XJ | Nissan | Qashqai | MPV | Onbekend | 19-04-2007 | 19,1 jaar | |
| 97-XB-XK | Ford | Fiesta | Hatchback | Onbekend | 30-03-2007 | 19,2 jaar | |
| 97-XB-XP | Peugeot | Partner | MPV | € 20.283 | 03-04-2007 | 19,2 jaar | |
| 97-XB-XR | Peugeot | 307 | Hatchback | € 24.301 | 30-03-2007 | 19,2 jaar | |
| 97-XB-XS | Volvo | C30 | Coupe | € 26.699 | 02-04-2007 | 19,2 jaar | |
| 97-XB-XT | Chevrolet | Matiz | Hatchback | € 9.870 | 30-03-2007 | 19,2 jaar | |
| 97-XB-XV | Opel | Meriva | MPV | € 20.404 | 04-04-2007 | 19,2 jaar | |
| 97-XB-XZ | Mitsubishi | Colt | Hatchback | Onbekend | 30-03-2007 | 19,2 jaar | |
| 97-XH-XD | Volkswagen | Jetta | Sedan | Onbekend | 18-06-2007 | 19 jaar | |
| 97-XK-XD | Opel | Astra | Hatchback | € 23.519 | 05-07-2007 | 18,9 jaar | |
| 97-XL-XD | Toyota | Yaris | MPV | € 17.011 | 17-07-2007 | 18,9 jaar | |
| 97-XP-XD | Suzuki | Swift | Hatchback | € 11.769 | 17-08-2007 | 18,8 jaar | |
| 97-XR-XD | Kia | Ceed | MPV | € 23.395 | 13-09-2007 | 18,7 jaar | |
| 97-XV-XD | Volkswagen | Jetta | Sedan | Onbekend | 19-10-2007 | 18,6 jaar | |
| 97-XZ-XD | Alfa Romeo | 147 | Hatchback | Onbekend | 23-11-2007 | 18,5 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met lengte van 708 cm een gewicht van ± 2.745 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Fiat 290 | 705 cm | 224 cm | 2.480 kg |
| Knaus R16 | 709 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Fiat 230 | 711 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| Adria Compact DL | 699 cm | 220 cm | 2.710 kg |
| Hymer B580MC | 700 cm | 228 cm | 2.840 kg |
| Weinsberg R58 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Fiat Ducato | 715 cm | 226 cm | 2.930 kg |
| Bürstner BT6905 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Knaus R21 | 718 cm | 232 cm | 2.930 kg |
| Bürstner BT7263 | 715 cm | 230 cm | 2.860 kg |
| Chausson 640 | 700 cm | 232 cm | 2.930 kg |
| MC Louis P700 | 704 cm | 235 cm | 2.890 kg |
| Rapido S6 | 707 cm | 235 cm | 2.910 kg |
| Knaus R09 | 705 cm | 220 cm | 2.950 kg |
| Knaus R05 | 704 cm | 232 cm | 2.740 kg |
| Adria Coral S 600 SL | 709 cm | 237 cm | 2.890 kg |
| Bürstner BT6903 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Chausson Welcome | 718 cm | 230 cm | 3.000 kg |
| Challenger 260 | 700 cm | 231 cm | 2.900 kg |
| Adria Coral 600 SL | 700 cm | 238 cm | 2.820 kg |
| LMC T662 | 701 cm | 232 cm | 2.870 kg |
| Hymer EX 588 | 700 cm | 222 cm | 2.770 kg |
| Chausson 627 GA | 701 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| Bürstner BT6909 | 698 cm | 233 cm | 2.780 kg |
| Hymer B 654 SL | 699 cm | 235 cm | 3.010 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.