JB-20-89
OLDTIMER
Er rijden momenteel 67 Hanomag-henschel F 40 KA's rond in Nederland. Deze F 40 KA komt uit het jaar 1974 en is nu 52 jaren en 2 maanden oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 april 2016, dus sinds 10 jaren, 1 maand en 5 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Hanomag-henschel F 40 KA kampeerwagen rijden er nog 61 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1971 en juli 1975. De nieuwwaarde van deze Hanomag-henschel F 40 KA is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Hanomag-henschel F 40 KA voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hanomag-henschel F 40 KA | 1974
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Hanomag-henschel |
| Handelsbenaming | F 40 KA |
| Breedte | 2,10 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 44 kW (60 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 maart 1974 |
| Leeftijd | 52 jaren en 2 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 52 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 april 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 1 maand en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.560 kg |
| Massa rijklaar | 2.660 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 830 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.490 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.490 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.280 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.280 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,95 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 020 cm v. 2e veerh. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| JB-20-89 | 7-06-2022 | 10:20 | periodieke controle | 7-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| JB-20-89 | 20-05-2020 | 14:20 | periodieke controle | 29-05-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 7-06-2022 | 10:20 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 7-06-2022 | 10:20 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 7-06-2022 | 10:20 | 476 | 5.*.51 | 1 | Achterlicht aantal niet juist volgens voorschriften |
| 7-06-2022 | 10:20 | 574 | 5.*.51 | 1 | Richtingaanwijzers aantal niet juist volgens voorschriften |
| 7-06-2022 | 10:20 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 7-06-2022 | 10:20 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 7-06-2022 | 10:20 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 7-06-2022 | 10:20 | 558 | 5.*.51 | 1 | Remlichten; aantal niet juist volgens voorschriften |
Vergeet ook niet alle Hanomag-henschel F 40 KA voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van JB-20-89 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
JB-20-89
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JB-20-89 | Hanomag-henschel | F 40 KA | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 25-03-1974 | 52,2 jaar |
| JB-27-89 | Land Rover | 88 | Open wagen | ? | Onbekend | 18-09-1975 | 50,7 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met breedte van 210 cm een gewicht van ± 2.560 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | 600 cm | 217 cm | 2.660 kg |
| Peugeot Boxer | 598 cm | 209 cm | 2.600 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 647 cm | 219 cm | 2.820 kg |
| Citroën Jumper | 620 cm | 212 cm | 2.600 kg |
| Renault Master | 688 cm | 216 cm | 2.810 kg |
| Weinsberg R57 | 675 cm | 220 cm | 2.680 kg |
| Knaus R07 | 605 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Knaus R11 | 695 cm | 220 cm | 2.810 kg |
| Pössl KW 9 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Westfalia Ford Nugget | 534 cm | 203 cm | 2.680 kg |
| Weinsberg R47 | 636 cm | 205 cm | 2.760 kg |
| Opel Movano | 583 cm | 207 cm | 2.460 kg |
| Adria Compact DL | 699 cm | 220 cm | 2.710 kg |
| Ford Transit | 620 cm | 219 cm | 2.740 kg |
| Adria Compact SL | 681 cm | 219 cm | 2.740 kg |
| Chevrolet Chevy Van | - | 208 cm | 2.550 kg |
| Adria TIK | 606 cm | 220 cm | 2.800 kg |
| Toth Es Fiai Clever | 618 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Hymer Grand Canyon | 600 cm | 207 cm | 2.800 kg |
| Carthago Malibu Van 640 LE | 636 cm | 210 cm | 2.790 kg |
| Pössl Summit 600 | 600 cm | 205 cm | 2.750 kg |
| Volkswagen Crafter | 674 cm | 204 cm | 2.720 kg |
| Westfalia Nugget | 497 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Knaus R19 | 612 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Fiat Fiat | 627 cm | 216 cm | 2.740 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.