84-BZ-VB
Er rijden momenteel 133 Fiat Eg-df 001's rond in Nederland. Deze Eg-df 001 komt uit het jaar 2002 en is nu 23 jaren, 11 maanden en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 september 2006, dus sinds 19 jaren, 8 maanden en 8 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Fiat Eg/df 001 kampeerwagen rijden er nog 133 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1999 en november 2003. De nieuwwaarde van deze Fiat Eg/df 001 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 19 september 2006. Het voertuig was toen 4 jaren, 3 maanden en 25 dagen oud.
Bekijk ook alle Fiat Eg-df 001 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Eg/df 001 | 2002
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Eg/df 001 |
| Breedte | 2,22 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 8.642 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 94 kW (128 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 mei 2002 |
| Leeftijd | 23 jaren, 11 maanden en 30 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 september 2006 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 jaren, 8 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 september 2006. Het voertuig was toen 4 jaren, 3 maanden en 25 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 8 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 12 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.640 kg |
| Massa rijklaar | 2.740 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 660 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.400 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.400 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.140 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,78 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. voorwielscherm by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 84-BZ-VB | 14-04-2026 | 14:57 | periodieke controle | 8-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 84-BZ-VB | 6-05-2025 | 11:27 | periodieke controle | 8-05-2026 | Nee |
| 84-BZ-VB | 6-05-2024 | 10:31 | periodieke controle | 8-05-2025 | Nee |
| 84-BZ-VB | 2-05-2023 | 15:41 | periodieke controle | 8-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 84-BZ-VB | 6-05-2022 | 10:46 | periodieke controle | 8-05-2023 | Nee |
| 84-BZ-VB | 23-04-2021 | 13:01 | periodieke controle | 8-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 84-BZ-VB | 29-04-2020 | 16:57 | periodieke controle | 8-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 84-BZ-VB | 26-04-2019 | 16:31 | periodieke controle | 8-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 14-04-2026 | 14:57 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 14-04-2026 | 14:57 | 560 | 5.*.53 | 1 | Remlicht kleur wijkt af of niet toegestaan |
| 14-04-2026 | 14:57 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 14-04-2026 | 14:57 | 478 | 5.*.53 | 1 | Achterlicht kleur wijkt af of niet toegestaan |
| 14-04-2026 | 14:57 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
2023 | |||||
| 2-05-2023 | 15:41 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 2-05-2023 | 15:41 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
2021 | |||||
| 23-04-2021 | 13:01 | 916 | 5.*.31 | 3 | Remleiding door corrosie aangetast |
| 23-04-2021 | 13:01 | 307 | 5.*.31 | 4 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
2020 | |||||
| 29-04-2020 | 16:57 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
2019 | |||||
| 26-04-2019 | 16:31 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 26-04-2019 | 16:31 | 190 | 5.*.20 | 2 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 26-04-2019 | 16:31 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 26-04-2019 | 16:31 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 26-04-2019 | 16:31 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Fiat Eg-df 001 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 84-BZ-VB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
84-BZ-VB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 84-BG-VB | Fiat | 230 | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 07-02-2003 | 27,2 jaar |
| 84-BJ-VB | Nissan | Patrol | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 18-08-2003 | 22,8 jaar |
| 84-BK-VB | Nissan | X-Trail | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 28-11-2003 | 22,5 jaar |
| 84-BR-VB | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 18-01-2005 | 21,4 jaar |
| 84-BT-VB | Land Rover | Discovery | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 28-06-2005 | 20,9 jaar |
| 84-BZ-VB | Fiat | Eg-df 001 | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 19-09-2006 | 24 jaar |
| 84-BZ-VF | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 27-09-2006 | 19,7 jaar |
| 84-BZ-VG | Mitsubishi Fuso | Canter 3C13 | Open wagen | ? | Onbekend | 08-09-2006 | 19,7 jaar |
| 84-BZ-VP | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 19-09-2006 | 19,7 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met breedte van 222 cm een gewicht van ± 2.640 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Adria TIK | 724 cm | 227 cm | 2.860 kg |
| Weinsberg R57 | 676 cm | 221 cm | 2.680 kg |
| Knaus R16 | 709 cm | 232 cm | 2.900 kg |
| Knaus R11 | 695 cm | 220 cm | 2.810 kg |
| Peugeot 280 L | - | 222 cm | 2.430 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 655 cm | 227 cm | 2.900 kg |
| Adria Compact DL | 699 cm | 220 cm | 2.710 kg |
| Peugeot 290 | 668 cm | 230 cm | 2.510 kg |
| Adria Compact SL | 681 cm | 219 cm | 2.740 kg |
| Bürstner Teilintegriert | 662 cm | 229 cm | 2.800 kg |
| Hymer B580MC | 700 cm | 228 cm | 2.840 kg |
| Weinsberg R58 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Hymer B600MC | 720 cm | 228 cm | 2.900 kg |
| Bürstner BT6905 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | 738 cm | 231 cm | 2.890 kg |
| Adria Coral S 670 SL | 750 cm | 232 cm | 2.890 kg |
| Bürstner BT7263 | 715 cm | 230 cm | 2.860 kg |
| Knaus R05 | 704 cm | 232 cm | 2.850 kg |
| Hymer MLT 580 | 698 cm | 223 cm | 2.870 kg |
| Bürstner BUT620 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Capron T338 | 696 cm | 232 cm | 2.760 kg |
| Bürstner BT6202 | 660 cm | 220 cm | 2.660 kg |
| Capron V337 | 665 cm | 215 cm | 2.620 kg |
| LMC V646 | 685 cm | 222 cm | 2.720 kg |
| Hymer Ext 588 | 695 cm | 222 cm | 2.710 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.