BX-TZ-97
Er rijden momenteel 325 Scania P230's rond in Nederland. Deze P230 komt uit het jaar 2010 en is nu 15 jaren, 7 maanden en 1 dag oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Scania P 230 B 4X2 gesloten opbouw rijden er nog 224 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2004 en september 2025. De nieuwwaarde van deze Scania P 230 B 4X2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Scania P230 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Scania P 230 B 4X2 | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Scania |
| Handelsbenaming | P 230 B 4X2 |
| Lengte | 10,20 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 169 kW (230 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 5 stuks |
| Cilinderinhoud | 9290cc (9,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 oktober 2010 |
| Leeftijd | 15 jaren, 7 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 1 augustus 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 8.700 kg |
| Massa rijklaar | 8.800 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 8800 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 10.200 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 19.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 28.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BX-TZ-97 | 24-07-2023 | 13:00 | periodieke controle | 1-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BX-TZ-97 | 28-07-2022 | 16:26 | periodieke controle | 1-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BX-TZ-97 | 28-07-2022 | 15:47 | periodieke controle | 28-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BX-TZ-97 | 29-06-2021 | 09:51 | periodieke controle | 1-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BX-TZ-97 | 29-07-2020 | 13:40 | periodieke controle | 1-08-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BX-TZ-97 | 29-07-2020 | 13:32 | periodieke controle | 29-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BX-TZ-97 | 29-07-2019 | 14:25 | periodieke controle | 1-08-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 24-07-2023 | 13:00 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 24-07-2023 | 13:00 | 610 | 5.*.65 | 2 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
| 24-07-2023 | 13:00 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 24-07-2023 | 13:00 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 24-07-2023 | 13:00 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2022 | |||||
| 28-07-2022 | 16:26 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 28-07-2022 | 16:26 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 28-07-2022 | 16:26 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
2021 | |||||
| 29-06-2021 | 09:51 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 29-06-2021 | 09:51 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 29-06-2021 | 09:51 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 29-06-2021 | 09:51 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
2020 | |||||
| 29-07-2020 | 13:40 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 29-07-2020 | 13:40 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 29-07-2020 | 13:40 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 29-07-2020 | 13:40 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 29-07-2020 | 13:40 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2019 | |||||
| 29-07-2019 | 14:25 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 29-07-2019 | 14:25 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BX-TZ-97 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BX-TZ-97 | 1-08-2018 | Tachograaf | STONERIDGE |
Vergeet ook niet alle Scania P230 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BX-TZ-97 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BX-TZ-97
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BX-TJ-97 | Mercedes-Benz | Actros | Kipper | Onbekend | 05-10-2010 | 15,7 jaar |
| BX-TR-97 | MAN | TGS | Hoogwerker | Onbekend | 14-10-2010 | 15,6 jaar |
| BX-TT-97 | DAF | FA CF75 | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 15-10-2010 | 15,6 jaar |
| BX-TV-97 | DAF | FA CF75 | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-10-2010 | 15,6 jaar |
| BX-TZ-90 | DAF | FT XF105 | Opleggertrekker | Onbekend | 03-01-2011 | 15,4 jaar |
| BX-TZ-96 | Volvo | Fll 42 | Open wagen | Onbekend | 26-10-2010 | 15,6 jaar |
| BX-TZ-97 | Scania | P230 | Gesloten opbouw | Onbekend | 26-10-2010 | 15,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 1.020 x 255 cm een gewicht van ± 8.700 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| DAF CF 290 FA | 1013 cm | 255 cm | 9.010 kg |
| DAF CF 320 FA | 1017 cm | 255 cm | 9.050 kg |
| Renault D Wide | 1013 cm | 255 cm | 9.370 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.