BX-RH-93
Er rijden momenteel 325 Scania P230's rond in Nederland. Deze P230 komt uit het jaar 2010 en is nu 15 jaren, 10 maanden en 11 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 juli 2010, dus sinds 15 jaren, 10 maanden en 10 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Scania P 230 B 6X2*4 open wagen rijden er nog 224 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2004 en september 2025. De nieuwwaarde van deze Scania P 230 B 6X2*4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Scania P230 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Scania P 230 B 6X2*4 | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Scania |
| Handelsbenaming | P 230 B 6X2*4 |
| Lengte | 11,20 m |
| Breedte | 2,54 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 169 kW (230 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 5 stuks |
| Cilinderinhoud | 9290cc (9,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 juli 2010 |
| Leeftijd | 15 jaren, 10 maanden en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 juli 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren, 10 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 19 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 11.220 kg |
| Massa rijklaar | 11.320 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 11320 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 16.680 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 28.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 28.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,86 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BX-RH-93 | 11-03-2026 | 13:35 | periodieke controle | 14-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RH-93 | 11-03-2025 | 10:25 | periodieke controle | 14-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RH-93 | 11-03-2025 | 10:23 | periodieke controle | 11-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RH-93 | 5-03-2024 | 11:15 | periodieke controle | 14-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RH-93 | 14-03-2023 | 12:11 | periodieke controle | 14-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RH-93 | 14-03-2023 | 12:10 | periodieke controle | 14-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RH-93 | 11-07-2022 | 10:29 | periodieke controle | 15-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RH-93 | 1-07-2021 | 09:19 | periodieke controle | 15-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RH-93 | 17-03-2021 | 16:37 | periodieke controle | 17-03-2023 | Nee |
| BX-RH-93 | 9-07-2020 | 09:27 | periodieke controle | 15-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RH-93 | 11-07-2019 | 11:05 | periodieke controle | 15-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RH-93 | 26-03-2019 | 11:09 | periodieke controle | 26-03-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 11-03-2026 | 13:35 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 11-03-2026 | 13:35 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 11-03-2026 | 13:35 | 548 | 5.*.51 | 1 | Lijnmarkering ontbreekt |
| 11-03-2026 | 13:35 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2025 | |||||
| 11-03-2025 | 10:25 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 11-03-2025 | 10:25 | 548 | 5.*.51 | 2 | Lijnmarkering ontbreekt |
| 11-03-2025 | 10:25 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 5-03-2024 | 11:15 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 5-03-2024 | 11:15 | 548 | 5.*.51 | 2 | Lijnmarkering ontbreekt |
| 5-03-2024 | 11:15 | 252 | 5.*.29 | 1 | Band of wiel loopt aan in uiterste stuurstand |
2023 | |||||
| 14-03-2023 | 12:11 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 14-03-2023 | 12:11 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 11-07-2022 | 10:29 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 11-07-2022 | 10:29 | 475 | 5.*.55 | 3 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 11-07-2022 | 10:29 | 252 | 5.*.29 | 1 | Band of wiel loopt aan in uiterste stuurstand |
2021 | |||||
| 1-07-2021 | 09:19 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 1-07-2021 | 09:19 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 1-07-2021 | 09:19 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
2020 | |||||
| 9-07-2020 | 09:27 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 11-07-2019 | 11:05 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 11-07-2019 | 11:05 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BX-RH-93 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BX-RH-93 | 26-03-2019 | Tachograaf | STONERIDGE |
Vergeet ook niet alle Scania P230 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BX-RH-93 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BX-RH-93
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BX-RB-93 | Mercedes-Benz | Axor 1824 LL | Gesloten opbouw | Onbekend | 06-07-2010 | 15,9 jaar |
| BX-RD-93 | MAN | 26.460 Fplt | Opleggertrekker | Onbekend | 08-07-2010 | 25,7 jaar |
| BX-RF-93 | Scania | R124 | Opleggertrekker | Onbekend | 12-07-2010 | 22,7 jaar |
| BX-RG-93 | Vdl Berkhof | Ambassador 200 | Bus | Onbekend | 16-08-2010 | 15,8 jaar |
| BX-RH-93 | Scania | P230 | Open wagen | Onbekend | 15-07-2010 | 15,9 jaar |
| BX-RH-99 | DAF | FA CF65 | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 15-07-2010 | 15,9 jaar |
| BX-RJ-93 | DAF | Fan CF75 | Vuilniswagen | Onbekend | 20-07-2010 | 15,9 jaar |
| BX-RN-93 | DAF | FA LF55 | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-07-2010 | 15,8 jaar |
| BX-RV-93 | Volvo | FE | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 19-08-2010 | 15,8 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.