BP-ZV-06
Er rijden momenteel 325 Scania P230's rond in Nederland. Deze P230 komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren, 2 maanden en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 november 2025, dus sinds 5 maanden en 28 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Scania R 380 Lb4x2mna gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (BAN6LL) nog 7 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2004 en april 2005. De nieuwwaarde van deze Scania R 380 Lb4x2mna is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Scania P230 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Scania R 380 Lb4x2mna | 2005
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Scania |
| Handelsbenaming | R 380 Lb4x2mna |
| Lengte | 8,30 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 130 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 280 kW (381 pk) |
| Continue vermogen | 280 280 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | DC1108, DC1109 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt , Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 10640cc (10,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 maart 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren, 2 maanden en 7 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 november 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 20 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.315 kg |
| Massa rijklaar | 10.415 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 10415 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 8.185 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 18.600 kg |
| Technische max massa voertuig | 18.600 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 7.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant BAN6LL | |
| Uitvoering DAA | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0006*01 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 050 cm v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 / EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BP-ZV-06 | 13-05-2025 | 11:09 | periodieke controle | 20-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BP-ZV-06 | 8-05-2024 | 13:40 | periodieke controle | 20-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BP-ZV-06 | 24-03-2023 | 15:04 | periodieke controle | 20-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BP-ZV-06 | 12-05-2022 | 16:04 | periodieke controle | 20-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BP-ZV-06 | 20-05-2021 | 14:35 | periodieke controle | 20-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BP-ZV-06 | 11-05-2020 | 15:22 | periodieke controle | 11-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BP-ZV-06 | 28-03-2019 | 15:44 | periodieke controle | 2-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 13-05-2025 | 11:09 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 13-05-2025 | 11:09 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 13-05-2025 | 11:09 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
2024 | |||||
| 8-05-2024 | 13:40 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 8-05-2024 | 13:40 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 8-05-2024 | 13:40 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 24-03-2023 | 15:04 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 24-03-2023 | 15:04 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 24-03-2023 | 15:04 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2022 | |||||
| 12-05-2022 | 16:04 | 572 | 5.*.55 | 1 | Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| 12-05-2022 | 16:04 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 12-05-2022 | 16:04 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 20-05-2021 | 14:35 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 20-05-2021 | 14:35 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 11-05-2020 | 15:22 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 11-05-2020 | 15:22 | 566 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| 11-05-2020 | 15:22 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 28-03-2019 | 15:44 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 28-03-2019 | 15:44 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 28-03-2019 | 15:44 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BP-ZV-06 | 27-02-2009 | Tachograaf | VDO |
Vergeet ook niet alle Scania P230 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BP-ZV-06 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BP-ZV-06
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BP-ZH-06 | MAN | L73 | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 03-03-2005 | 21,2 jaar |
| BP-ZV-01 | Iveco | S4 | Kampeerwagen | Onbekend | 17-03-2005 | 24,1 jaar |
| BP-ZV-03 | Mercedes-Benz | 952.50 | Straatvgr,reiniger,rioolzgr | Onbekend | 17-03-2005 | 21,2 jaar |
| BP-ZV-04 | Mercedes-Benz | 930.20 | Open wagen | Onbekend | 18-03-2005 | 22 jaar |
| BP-ZV-06 | Scania | P230 | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-03-2005 | 21,2 jaar |
| BP-ZX-06 | Ginaf | X 4241 S | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 21-03-2005 | 21,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 830 x 255 cm een gewicht van ± 10.315 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| DAF CF 370 FA | 827 cm | 253 cm | 9.530 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.