VD-359-V
Er rijden momenteel 64.152 Renault Trafic's rond in Nederland. Deze Trafic komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 11 maanden en 8 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Renault Trafic gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FLB0) nog 1.064 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2011 en oktober 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.341 en € 65.097, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 33.791 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Trafic bedraagt € 34.968 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Renault Trafic € 1.177 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Renault Trafic voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Trafic | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Trafic |
| Lengte | 4,78 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 34.968 |
| Bruto BPM | € 8.496 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Continue vermogen | 66 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9R F6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1995cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 juni 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 11 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 2 december 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.804 kg |
| Massa rijklaar | 1.904 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.046 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.950 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.950 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.950 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.580 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type L | |
| Variant FLB0 | |
| Uitvoering FLB0AE | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0014*18 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.6 l/100km (1 liter op 11,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.9 l/100km (1 liter op 16,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.9 l/100km (1 liter op 14,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 180 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 L | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011L | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VD-359-V | 20-03-2024 | 09:37 | periodieke controle | 29-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VD-359-V | 20-03-2023 | 14:24 | periodieke controle | 29-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VD-359-V | 11-03-2022 | 11:28 | periodieke controle | 29-03-2023 | Nee |
| VD-359-V | 10-03-2021 | 10:34 | periodieke controle | 29-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VD-359-V | 9-03-2020 | 10:54 | periodieke controle | 29-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VD-359-V | 29-03-2019 | 13:57 | periodieke controle | 29-03-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 20-03-2024 | 09:37 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 20-03-2024 | 09:37 | 674 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet goed |
| 20-03-2024 | 09:37 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 20-03-2024 | 09:37 | 578 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| 20-03-2024 | 09:37 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 20-03-2024 | 09:37 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 20-03-2024 | 09:37 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 20-03-2024 | 09:37 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 20-03-2024 | 09:37 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
2023 | |||||
| 20-03-2023 | 14:24 | RA6 | RA6 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
| 20-03-2023 | 14:24 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| 20-03-2023 | 14:24 | 673 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet/ontbreekt |
| 20-03-2023 | 14:24 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
| 20-03-2023 | 14:24 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2021 | |||||
| 10-03-2021 | 10:34 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 10-03-2021 | 10:34 | 281 | 5.*.31 | 1 | Onderdeel reminrichting niet juist bevestigd |
| 10-03-2021 | 10:34 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
2020 | |||||
| 9-03-2020 | 10:54 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Renault Trafic voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VD-359-V - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VD-359-V
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VD-350-V | Nissan | Navara | Open wagen | € 42.576 | 14-06-2013 | 13 jaar |
| VD-351-V | Nissan | Primastar | Gesloten opbouw | € 33.007 | 13-06-2013 | 13 jaar |
| VD-352-V | Nissan | Primastar | Gesloten opbouw | € 37.228 | 08-07-2013 | 12,9 jaar |
| VD-353-V | Nissan | Primastar | Gesloten opbouw | € 34.110 | 21-06-2013 | 12,9 jaar |
| VD-354-V | Nissan | Primastar | Gesloten opbouw | € 33.118 | 14-06-2013 | 13 jaar |
| VD-355-V | Dacia | Dokker | Gesloten opbouw | € 17.998 | 02-07-2013 | 12,9 jaar |
| VD-356-V | Dacia | Dokker | Gesloten opbouw | € 18.387 | 20-06-2013 | 12,9 jaar |
| VD-359-B | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 25.952 | 25-03-2013 | 13,2 jaar |
| VD-359-G | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 52.977 | 11-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-359-J | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 53.079 | 19-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-359-N | Mercedes-Benz | Sprinter | Open laadvloer | Onbekend | 02-05-2014 | 17,6 jaar |
| VD-359-V | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 34.968 | 18-06-2013 | 12,9 jaar |
| VD-359-Z | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 22.593 | 03-07-2013 | 12,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 33.791 en/of een afmeting van 478 x 190 cm en/of een gewicht van ± 1.804 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Scudo | € 33.200 | 487 cm | 189 cm | 1.720 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 36.100 | 475 cm | 190 cm | 1.900 kg |
| Dangel Jumpy | € 34.500 | 486 cm | 190 cm | 1.810 kg |
| Ford Transit | € 36.000 | 486 cm | 197 cm | 1.650 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Renault TraficGoogle op afbeeldingen van de Renault Trafic
Google op reviews van de Renault Trafic
Renault Trafic Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Renault Trafic nieuws
Renault Trafic nieuws
Autoreview.nl
Renault Trafic: altijd goed voor een revolutie
Nieuwe Renault Trafic E-Tech Electric verwent je - en niet alleen met bliksemsnel laden
Test Renault Trafic E-Tech (2025): comfortabel rijden en liters koffie drinken
Nieuwe elektrische Renault-busjes: dit moet je weten over de Trafic, Estafette en Goelette E-Tech electric
Autovisie.nl
Renault laat plots nieuwe elektrische Trafic zien die tot 2.000 kg mag trekken
Alles over Renault Trafic
Na hippie-camper ook gewone Renault Trafic volledig elektrisch
Renault maakt van Trafic luxe elektrische hippie-camper met dakterras
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/renault/trafic/
Autozine.nl
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.