V-920-NZ
Er rijden momenteel 64.152 Renault Trafic's rond in Nederland. Deze Trafic komt uit het jaar 2018 en is nu 8 jaren en 8 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Trafic gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FAR9M) nog 11.240 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2016 en februari 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 18.000 en € 70.178, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 40.277 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Trafic bedraagt € 38.407 incl. BTW en BPM, deze Renault Trafic is daardoor € 1.870 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Renault Trafic voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Trafic | 2018
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Trafic |
| Lengte | 5,00 m |
| Breedte | 1,96 m |
| Hoogte | 1,95 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 38.407 |
| Bruto BPM | € 9.313 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 70 kW (95 pk) |
| Continue vermogen | 70 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | R9M H4 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 mei 2018 |
| Leeftijd | 8 jaren en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 3 juni 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.700 kg |
| Massa rijklaar | 1.800 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.160 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.960 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.960 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.960 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.585 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.585 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type L | |
| Variant FAR9M | |
| Uitvoering MJ1004610A10 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0014*34 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 7.2 l/100km (1 liter op 13,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.6 l/100km (1 liter op 17,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.1 l/100km (1 liter op 16,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 160 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2016/646Y | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-920-NZ | 30-05-2024 | 10:01 | periodieke controle | 3-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| V-920-NZ | 2-06-2023 | 15:00 | periodieke controle | 3-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| V-920-NZ | 3-06-2022 | 09:24 | periodieke controle | 3-06-2023 | Nee |
| V-920-NZ | 12-05-2021 | 10:40 | periodieke controle | 17-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 30-05-2024 | 10:01 | 224 | 5.*.28 | 1 | Veer gebroken of gescheurd |
| 30-05-2024 | 10:01 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
2023 | |||||
| 2-06-2023 | 15:00 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 2-06-2023 | 15:00 | 224 | 5.*.28 | 1 | Veer gebroken of gescheurd |
| 2-06-2023 | 15:00 | 241 | 5.*.28 | 1 | Schokdemper werkt niet (goed) |
| 2-06-2023 | 15:00 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 2-06-2023 | 15:00 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 12-05-2021 | 10:40 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Renault Trafic voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-920-NZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-920-NZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-920-NB | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 53.462 | 08-03-2018 | 8,2 jaar |
| V-920-ND | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 44.600 | 26-03-2018 | 8,2 jaar |
| V-920-NF | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 16.984 | 22-03-2018 | 8,2 jaar |
| V-920-NG | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 24.041 | 25-04-2018 | 8,1 jaar |
| V-920-NJ | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 21.455 | 17-04-2018 | 11,3 jaar |
| V-920-NK | Volkswagen | Transporter | Open laadvloer | € 52.310 | 05-04-2018 | 8,1 jaar |
| V-920-NN | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 50.222 | 11-04-2018 | 8,1 jaar |
| V-920-NP | Jeep | Grand Cherokee | Gesloten opbouw | € 94.887 | 12-04-2018 | 8,1 jaar |
| V-920-NS | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 24.188 | 24-04-2018 | 8,1 jaar |
| V-920-NT | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 21.305 | 07-06-2018 | 15,2 jaar |
| V-920-NV | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 53.037 | 22-06-2018 | 7,9 jaar |
| V-920-NX | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 26.731 | 30-04-2018 | 8,1 jaar |
| V-920-NZ | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 38.407 | 17-05-2018 | 8 jaar |
| V-921-NZ | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 38.407 | 17-05-2018 | 8 jaar |
| V-922-NZ | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 38.407 | 17-05-2018 | 8 jaar |
| V-923-NZ | Dacia | Dokker | Gesloten opbouw | € 18.387 | 04-05-2018 | 8,1 jaar |
| V-924-NZ | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 51.405 | 08-05-2018 | 8,1 jaar |
| V-925-NZ | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 60.014 | 13-07-2018 | 7,9 jaar |
| V-926-NZ | Dacia | Dokker | Gesloten opbouw | € 18.268 | 07-05-2018 | 8,1 jaar |
| V-927-NZ | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 25.541 | 05-05-2018 | 8,1 jaar |
| V-928-NZ | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 25.541 | 05-05-2018 | 8,1 jaar |
| V-929-NZ | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 54.666 | 08-05-2018 | 8,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 40.277 en/of een afmeting van 500 x 196 cm en/of een gewicht van ± 1.700 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 41.900 | 510 cm | 193 cm | 1.860 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 42.500 | 499 cm | 191 cm | 1.790 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Renault TraficGoogle op afbeeldingen van de Renault Trafic
Google op reviews van de Renault Trafic
Renault Trafic Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Renault Trafic nieuws
Renault Trafic nieuws
Autoreview.nl
Renault Trafic: altijd goed voor een revolutie
Nieuwe Renault Trafic E-Tech Electric verwent je - en niet alleen met bliksemsnel laden
Test Renault Trafic E-Tech (2025): comfortabel rijden en liters koffie drinken
Nieuwe elektrische Renault-busjes: dit moet je weten over de Trafic, Estafette en Goelette E-Tech electric
Autovisie.nl
Renault laat plots nieuwe elektrische Trafic zien die tot 2.000 kg mag trekken
Alles over Renault Trafic
Na hippie-camper ook gewone Renault Trafic volledig elektrisch
Renault maakt van Trafic luxe elektrische hippie-camper met dakterras
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/renault/trafic/
Autozine.nl
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.