2-VSL-93
Er rijden momenteel 50.299 Renault Master's rond in Nederland. Deze Master komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 7 maanden en 26 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Master gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (MAFEC) nog 26 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2010 en december 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 27.890 en € 44.092, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 40.973 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Master bedraagt € 42.929 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Renault Master € 1.956 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 december 2011. Het voertuig was toen 3 maanden oud.
Bekijk ook alle Renault Master voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Master | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Master |
| Lengte | 5,55 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 143 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 42.929 |
| Bruto BPM | € 10.516 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Continue vermogen | 92 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9TA6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 september 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 7 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 december 2011. Het voertuig was toen 3 maanden oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 januari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 8 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.085 kg |
| Massa rijklaar | 2.185 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.315 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant MAFEC | |
| Uitvoering MAFECC | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0016*13 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 211 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 2-VSL-93 | 30-01-2026 | 16:59 | periodieke controle | 30-01-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VSL-93 | 30-01-2026 | 16:38 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 2-VSL-93 | 23-01-2025 | 10:26 | periodieke controle | 23-01-2026 | Nee |
| 2-VSL-93 | 11-01-2024 | 15:58 | periodieke controle | 11-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VSL-93 | 2-01-2023 | 16:14 | periodieke controle | 2-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VSL-93 | 2-12-2021 | 14:12 | periodieke controle | 2-12-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VSL-93 | 3-11-2020 | 16:18 | periodieke controle | 18-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VSL-93 | 18-11-2019 | 16:06 | periodieke controle | 18-11-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 30-01-2026 | 16:59 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 30-01-2026 | 16:38 | 390 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie ontbreekt |
2024 | |||||
| 11-01-2024 | 15:58 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 11-01-2024 | 15:58 | 493 | 5.*.53 | 2 | Kentekenplaatverlichting kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 11-01-2024 | 15:58 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2023 | |||||
| 2-01-2023 | 16:14 | 916 | 5.*.31 | 1 | Remleiding door corrosie aangetast |
2021 | |||||
| 2-12-2021 | 14:12 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 2-12-2021 | 14:12 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 2-12-2021 | 14:12 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2020 | |||||
| 3-11-2020 | 16:18 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2019 | |||||
| 18-11-2019 | 16:06 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 18-11-2019 | 16:06 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 18-11-2019 | 16:06 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Renault Master voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 2-VSL-93 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
2-VSL-93
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2-VSF-93 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 19.914 | 18-11-2011 | 14,5 jaar |
| 2-VSK-93 | Renault | Maxity | Afneembare bovenbouw | € 35.545 | 07-12-2011 | 14,5 jaar |
| 2-VSL-91 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 04-01-2012 | 16,5 jaar |
| 2-VSL-92 | Citroën | Acadiane | Gesloten opbouw | Onbekend | 22-02-2012 | 41,3 jaar |
| 2-VSL-93 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 42.929 | 27-12-2011 | 14,7 jaar |
| 2-VSL-94 | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 33.438 | 01-06-2012 | 14,6 jaar |
| 2-VSL-95 | Toyota | Land Cruiser | Gesloten opbouw | € 72.933 | 19-12-2011 | 14,7 jaar |
| 2-VSL-96 | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 33.438 | 21-02-2012 | 14,6 jaar |
| 2-VSL-99 | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 33.438 | 07-06-2012 | 14,6 jaar |
| 2-VSN-93 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 40.482 | 24-12-2011 | 14,4 jaar |
| 2-VSR-93 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 32.651 | 25-01-2012 | 14,3 jaar |
| 2-VST-93 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 26.488 | 18-01-2012 | 14,4 jaar |
| 2-VSV-93 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 44.704 | 31-01-2012 | 14,3 jaar |
| 2-VSX-93 | Toyota | Hilux | Gesloten opbouw | Onbekend | 22-03-2011 | 30,9 jaar |
| 2-VSZ-93 | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 36.469 | 26-01-2012 | 14,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 40.973 en/of een afmeting van 555 x 207 cm en/of een gewicht van ± 2.085 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Crafter | € 42.300 | 559 cm | 199 cm | 2.060 kg |
| Fiat Ducato | € 39.900 | 563 cm | 211 cm | 2.180 kg |
| Volkswagen Transporter | € 43.500 | 550 cm | 198 cm | 2.190 kg |
| Nissan NV400 | € 41.500 | 552 cm | 207 cm | 1.960 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.