1-VTZ-51
Er rijden momenteel 50.299 Renault Master's rond in Nederland. Deze Master komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 7 zitplaatsen.
Van deze Renault Master gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (MFF0F) nog 2 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2012 en april 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 26.585 en € 27.220, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 26.903 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Master bedraagt € 26.585 incl. BTW en BPM, deze Renault Master is daardoor € 318 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Renault Master voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Master | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Master |
| Lengte | 5,05 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 154 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 26.585 |
| Bruto BPM | € 10.296 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Continue vermogen | 107 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9TD6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 4 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 21 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 april 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 1 maand en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 4 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 10 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.081 kg |
| Massa rijklaar | 2.181 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 619 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.800 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,18 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant MFF0F | |
| Uitvoering MFF0FA | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0023*14 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10.9 l/100km (1 liter op 9,2km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.9 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.4 l/100km (1 liter op 13,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.7 l/100km (1 liter op 11,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 229 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 1-VTZ-51 | 1-05-2026 | 12:52 | periodieke controle | 4-05-2027 | Nee |
| 1-VTZ-51 | 29-04-2025 | 11:25 | periodieke controle | 4-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VTZ-51 | 22-04-2024 | 13:20 | periodieke controle | 4-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VTZ-51 | 4-05-2023 | 15:47 | periodieke controle | 4-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VTZ-51 | 1-05-2023 | 15:56 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 1-VTZ-51 | 29-04-2022 | 09:37 | periodieke controle | 30-04-2023 | Nee |
| 1-VTZ-51 | 30-04-2021 | 10:49 | periodieke controle | 30-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VTZ-51 | 14-04-2020 | 09:03 | periodieke controle | 24-04-2021 | Nee |
| 1-VTZ-51 | 10-04-2019 | 08:30 | periodieke controle | 24-04-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 29-04-2025 | 11:25 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 22-04-2024 | 13:20 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
2023 | |||||
| 4-05-2023 | 15:47 | 297 | 5.*.31 | 1 | Remvloeistoflekkage reminrichting |
| 4-05-2023 | 15:47 | 419 | 5.*.47 | 1 | Blokkering gordel werkt niet (goed) |
| 1-05-2023 | 15:56 | 297 | 5.*.31 | 1 | Remvloeistoflekkage reminrichting |
| 1-05-2023 | 15:56 | 421 | 5.*.47 | 1 | Oprolmechanisme gordel werkt niet |
2021 | |||||
| 30-04-2021 | 10:49 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 30-04-2021 | 10:49 | 177 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
| 30-04-2021 | 10:49 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 30-04-2021 | 10:49 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 30-04-2021 | 10:49 | 566 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| 30-04-2021 | 10:49 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 30-04-2021 | 10:49 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Renault Master voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 1-VTZ-51 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
1-VTZ-51
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1-VTB-51 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 65.506 | 27-01-2012 | 14,3 jaar |
| 1-VTD-51 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 56.237 | 03-02-2012 | 14,3 jaar |
| 1-VTF-51 | Volkswagen | Transporter | Open wagen | Onbekend | 05-07-2012 | 19,4 jaar |
| 1-VTJ-51 | Hyundai | Santa Fe | Gesloten opbouw | € 40.375 | 14-02-2012 | 14,3 jaar |
| 1-VTK-51 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 53.236 | 17-02-2012 | 14,3 jaar |
| 1-VTL-51 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 43.733 | 02-03-2012 | 14,2 jaar |
| 1-VTP-51 | Dodge | RAM1500 | Open wagen | € 29.156 | 08-05-2012 | 14,1 jaar |
| 1-VTR-51 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 45.018 | 13-03-2012 | 14,2 jaar |
| 1-VTS-51 | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 22.308 | 12-03-2012 | 14,2 jaar |
| 1-VTT-51 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.592 | 22-03-2012 | 14,2 jaar |
| 1-VTZ-50 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 28.855 | 23-03-2012 | 14,2 jaar |
| 1-VTZ-51 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 26.585 | 04-04-2012 | 14,1 jaar |
| 1-VTZ-52 | Mercedes-Benz | Viano | Gesloten opbouw | € 87.634 | 20-03-2012 | 14,2 jaar |
| 1-VTZ-53 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 30.980 | 02-04-2012 | 14,2 jaar |
| 1-VTZ-54 | Fuso | Canter | Gesloten opbouw | € 47.205 | 20-03-2012 | 14,2 jaar |
| 1-VTZ-56 | Mercedes-Benz | Viano | Gesloten opbouw | € 67.674 | 20-03-2012 | 14,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.