5-VXD-26
Er rijden momenteel 503 Piaggio Porter's rond in Nederland. Deze Porter komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 10 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 december 2017, dus sinds 8 jaren, 5 maanden en 13 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op lpg & benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Porter open wagen rijden er in dezelfde variant (PHW) nog 6 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2009 en juli 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.718 en € 18.713, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 17.019 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Porter bedraagt € 17.472 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Piaggio Porter € 453 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Porter | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Porter |
| Lengte | 3,42 m |
| Breedte | 1,40 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 130 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 17.472 |
| Bruto BPM | € 3.229 |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 48 kW (65 pk) |
| Continue vermogen | 48 48 kW |
| Brandstof | LPG & Benzine |
| Motorcode(s) | HC |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1296cc (1,3 liter motor) |
| Type gasinstallatie | Af-fabriek gasinstallatie |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 juli 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 10 maanden en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 december 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 5 maanden en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 12 december 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 795 kg |
| Massa rijklaar | 895 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 805 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.700 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.700 kg |
| Maximum massa samenstelling | 2.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 710 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 990 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 400 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 400 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,83 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,21 m (voor) / 1,22 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type S90 | |
| Variant PHW | |
| Uitvoering SUG | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2007/46*0031*00 | |
| Plaats chassisnummer r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 5-VXD-26 | 11-11-2025 | 16:32 | periodieke controle | 12-12-2026 | Nee |
| 5-VXD-26 | 27-11-2024 | 14:47 | periodieke controle | 12-12-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VXD-26 | 5-12-2023 | 16:15 | periodieke controle | 12-12-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VXD-26 | 16-11-2022 | 10:56 | periodieke controle | 12-12-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VXD-26 | 18-11-2021 | 15:06 | periodieke controle | 12-12-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VXD-26 | 8-12-2020 | 15:55 | periodieke controle | 12-12-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VXD-26 | 12-12-2019 | 10:55 | periodieke controle | 12-12-2020 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VXD-26 | 7-12-2018 | 15:29 | periodieke controle | 8-12-2019 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 27-11-2024 | 14:47 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2023 | |||||
| 5-12-2023 | 16:15 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2022 | |||||
| 16-11-2022 | 10:56 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 16-11-2022 | 10:56 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
2021 | |||||
| 18-11-2021 | 15:06 | 316 | 5.*.31 | 2 | Remcilinder defect/ondeugdelijk/kans op scheuren |
| 18-11-2021 | 15:06 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2020 | |||||
| 8-12-2020 | 15:55 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2019 | |||||
| 12-12-2019 | 10:55 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 12-12-2019 | 10:55 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 12-12-2019 | 10:55 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 12-12-2019 | 10:55 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| 12-12-2019 | 10:55 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 12-12-2019 | 10:55 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2018 | |||||
| 7-12-2018 | 15:29 | 184 | 5.*.19 | 2 | Draaipunt onafhankelijke wielophanging te veel speling |
| 7-12-2018 | 15:29 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 5-VXD-26 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
5-VXD-26
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5-VXD-26 | Piaggio | Porter | Open wagen | € 17.472 | 13-07-2012 | 13,9 jaar |
| 5-VXD-28 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 43.201 | 15-06-2012 | 14 jaar |
| 5-VXD-29 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 26.712 | 20-06-2012 | 13,9 jaar |
| 5-VXG-26 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 34.668 | 30-06-2012 | 13,9 jaar |
| 5-VXH-26 | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 32.080 | 19-07-2012 | 13,9 jaar |
| 5-VXJ-26 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 29.290 | 06-07-2012 | 13,9 jaar |
| 5-VXL-26 | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 37.378 | 18-07-2012 | 13,9 jaar |
| 5-VXN-26 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 41.905 | 30-07-2012 | 13,8 jaar |
| 5-VXP-26 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 20.164 | 07-08-2012 | 13,8 jaar |
| 5-VXS-26 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 23.048 | 14-08-2012 | 13,8 jaar |
| 5-VXT-26 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 42.708 | 05-09-2012 | 15,5 jaar |
| 5-VXV-26 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 20.180 | 29-08-2012 | 13,7 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.