5-VLX-79
Er rijden momenteel 503 Piaggio Porter's rond in Nederland. Deze Porter komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 2 maanden en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Porter Maxxi kipper rijden er in dezelfde variant (RJW) nog 7 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2011 en augustus 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 21.595 en € 28.663, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.382 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Porter Maxxi bedraagt € 21.595 incl. BTW en BPM, deze Piaggio Porter Maxxi is daardoor € 1.787 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Porter Maxxi | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Porter Maxxi |
| Lengte | 3,78 m |
| Breedte | 1,56 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 125 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 21.595 |
| Bruto BPM | € 4.221 |
| Inrichting | kipper |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 52 kW (71 pk) |
| Continue vermogen | 52 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | DA471QLR |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1308cc (1,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 maart 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 2 maanden en 13 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 maart 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren, 2 maanden en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 8 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 9 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.060 kg |
| Massa rijklaar | 1.160 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.040 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.200 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.200 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 730 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.470 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,18 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,21 m (voor) / 1,21 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant RJW | |
| Uitvoering LEP | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2007/46*0031*05 | |
| Plaats chassisnummer r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 A | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008A | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 5-VLX-79 | 23-04-2026 | 14:11 | periodieke controle | 8-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VLX-79 | 8-05-2025 | 16:41 | periodieke controle | 8-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VLX-79 | 13-03-2024 | 15:55 | periodieke controle | 3-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VLX-79 | 14-03-2023 | 12:10 | periodieke controle | 3-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VLX-79 | 15-03-2022 | 16:01 | periodieke controle | 3-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VLX-79 | 26-03-2021 | 14:59 | periodieke controle | 3-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VLX-79 | 23-03-2020 | 10:24 | periodieke controle | 3-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VLX-79 | 3-04-2019 | 15:56 | periodieke controle | 3-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 23-04-2026 | 14:11 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 23-04-2026 | 14:11 | 542 | 5.*.55 | 1 | Retroreflector vertoont gebrek |
| 23-04-2026 | 14:11 | 389 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed |
| 23-04-2026 | 14:11 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2025 | |||||
| 8-05-2025 | 16:41 | 254 | 5.*.29 | 1 | Wielen reageren niet goed op draaiing stuurwiel |
| 8-05-2025 | 16:41 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 8-05-2025 | 16:41 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
2024 | |||||
| 13-03-2024 | 15:55 | 592 | 5.*.59a | 1 | Verlichting; glas gerepareerd, bewerkt, beschadigd of verwij |
| 13-03-2024 | 15:55 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 13-03-2024 | 15:55 | 542 | 5.*.55 | 1 | Retroreflector vertoont gebrek |
| 13-03-2024 | 15:55 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 13-03-2024 | 15:55 | 510 | 5.*.61 | 1 | Dimlicht niet juist aangebracht |
| 13-03-2024 | 15:55 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 13-03-2024 | 15:55 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 13-03-2024 | 15:55 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 14-03-2023 | 12:10 | 555 | 5.*.55 | 1 | Remlichten (alle) werken niet |
2022 | |||||
| 15-03-2022 | 16:01 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 15-03-2022 | 16:01 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 15-03-2022 | 16:01 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 15-03-2022 | 16:01 | 592 | 5.*.59a | 2 | Verlichting; glas gerepareerd, bewerkt, beschadigd of verwij |
2021 | |||||
| 26-03-2021 | 14:59 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2020 | |||||
| 23-03-2020 | 10:24 | 573 | 5.*.55 | 1 | Waarschuwingsknipperlichten werken niet (goed) |
| 23-03-2020 | 10:24 | 030 | 5.*.1 | 1 | Kentekenplaat; letter/cijfers niet goed leesbaar |
2019 | |||||
| 3-04-2019 | 15:56 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 3-04-2019 | 15:56 | 542 | 5.*.55 | 1 | Retroreflector vertoont gebrek |
| 3-04-2019 | 15:56 | 242 | 5.*.29 | 1 | Onderdeel stuurinrichting ondeugdelijk bevestigd |
Vergeet ook niet alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 5-VLX-79 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
5-VLX-79
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5-VLB-79 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 42.259 | 05-01-2011 | 15,4 jaar |
| 5-VLF-79 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 36.192 | 18-01-2011 | 15,4 jaar |
| 5-VLG-79 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 34.555 | 28-01-2011 | 15,3 jaar |
| 5-VLN-79 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 35.001 | 16-02-2011 | 15,3 jaar |
| 5-VLP-79 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 24.051 | 11-02-2011 | 15,3 jaar |
| 5-VLS-79 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 24.892 | 01-03-2011 | 15,3 jaar |
| 5-VLT-79 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 38.135 | 01-03-2011 | 15,3 jaar |
| 5-VLV-79 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 41.965 | 25-05-2011 | 15 jaar |
| 5-VLX-70 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 32.581 | 03-03-2011 | 15,3 jaar |
| 5-VLX-72 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 21.205 | 04-03-2011 | 15,2 jaar |
| 5-VLX-75 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 32.283 | 04-03-2011 | 15,2 jaar |
| 5-VLX-79 | Piaggio | Porter | Kipper | € 21.595 | 17-03-2011 | 15,2 jaar |
| 5-VLZ-79 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 54.061 | 10-03-2011 | 15,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.