VDX-38-Z
Er rijden momenteel 52.069 Peugeot Partner's rond in Nederland. Deze Partner komt uit het jaar 2020 en is nu 6 jaren, 4 maanden en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 mei 2026, dus sinds 18 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Peugeot Partner gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (F) nog 11.247 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2018 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 21.782 en € 49.771, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 32.487 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Partner bedraagt € 32.949 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Peugeot Partner € 462 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Peugeot geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 172 km/uur. Daardoor behoort deze Peugeot Partner tot de snelste 18.7% bedrijfsauto's van Nederland.
Bekijk ook alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Partner | 2020
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Partner |
| Lengte | 4,75 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,88 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 172 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 32.949 |
| Bruto BPM | € 8.035 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 75 kW (102 pk) |
| Continue vermogen | 75 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | YH01 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1499cc (1,5 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 januari 2020 |
| Leeftijd | 6 jaren, 4 maanden en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 22 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 29 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.377 kg |
| Massa rijklaar | 1.477 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 878 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.355 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.355 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.355 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.200 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.200 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.400 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 730 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 730 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,98 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,56 m (voor) / 1,58 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type E | |
| Variant F | |
| Uitvoering YHYC-J2F022 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0625*06 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 4.5 l/100km (1 liter op 22,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4 l/100km (1 liter op 25,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 4.2 l/100km (1 liter op 23,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 5.7 l/100km (1 liter op 17,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 150 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 110 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 68 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 BH | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2017/1347BH | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VDX-38-Z | 14-01-2026 | 16:10 | periodieke controle | 22-01-2027 | Ja, bekijk hier. |
| VDX-38-Z | 16-01-2025 | 08:50 | periodieke controle | 22-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VDX-38-Z | 10-01-2024 | 10:24 | periodieke controle | 22-01-2025 | Nee |
| VDX-38-Z | 22-12-2022 | 11:40 | periodieke controle | 22-01-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 14-01-2026 | 16:10 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| 14-01-2026 | 16:10 | 283 | 5.*.31 | 1 | Remonderdelen te veel gecorrodeerd |
2025 | |||||
| 16-01-2025 | 08:50 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Vergeet ook niet alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VDX-38-Z - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VDX-38-Z
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VDX-30-Z | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 26.601 | 27-01-2020 | 6,3 jaar |
| VDX-31-Z | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 29.489 | 13-03-2020 | 6,2 jaar |
| VDX-32-Z | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 30.965 | 07-02-2020 | 6,3 jaar |
| VDX-33-Z | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 31.314 | 07-02-2020 | 6,3 jaar |
| VDX-34-Z | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 35.742 | 10-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-35-Z | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 35.742 | 10-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-36-Z | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 35.742 | 10-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-37-Z | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 30.917 | 09-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-38-B | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 62.048 | 22-01-2020 | 6,3 jaar |
| VDX-38-D | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 45.899 | 24-01-2020 | 6,3 jaar |
| VDX-38-F | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 35.829 | 31-01-2020 | 6,3 jaar |
| VDX-38-G | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 48.105 | 31-01-2020 | 6,3 jaar |
| VDX-38-H | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 48.398 | 06-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-38-J | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 40.687 | 30-01-2020 | 6,3 jaar |
| VDX-38-L | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 48.756 | 24-01-2020 | 6,3 jaar |
| VDX-38-N | Toyota | Hilux | Pick-up truck | € 50.453 | 03-01-2020 | 12,9 jaar |
| VDX-38-P | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 53.662 | 10-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-38-R | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 40.255 | 02-01-2020 | 7,4 jaar |
| VDX-38-S | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 62.937 | 09-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-38-T | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 69.066 | 03-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-38-V | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 60.539 | 18-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-38-X | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 35.026 | 16-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-38-Z | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 32.949 | 22-01-2020 | 6,3 jaar |
| VDX-39-Z | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 30.917 | 09-01-2020 | 6,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 32.487 en/of een afmeting van 475 x 185 cm en/of een gewicht van ± 1.377 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit Connect | € 30.800 | 465 cm | 184 cm | 1.500 kg |
| Opel Astra | € 32.900 | 470 cm | 181 cm | 1.420 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Peugeot PartnerGoogle op afbeeldingen van de Peugeot Partner
Google op reviews van de Peugeot Partner
Peugeot Partner Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Peugeot Partner
Autovisie.nl
Alles over Peugeot Partner
Peugeot e-Partner verbreedt Peugeots elektro-programma
Kleine range voor elektrische Peugeot Partner Tepee
Peugeot Rifter wil heus nog wel je Partner zijn
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/peugeot/partner/
Autozine.nl
Autotest: Peugeot Partner
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.