VXF-22-S
Er rijden momenteel 14.517 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2021 en is nu 4 jaren, 5 maanden en 6 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (F28C) nog 210 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2019 en april 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 45.341 en € 58.912, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.525 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 49.367 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Opel Movano € 842 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Opel haalt een maximumsnelheid van 150 km/uur. Deze Opel Movano is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 35.5% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 maart 2024. Het voertuig was toen 2 jaren, 3 maanden en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2021
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 5,55 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Hoogte | 2,48 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 150 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 49.367 |
| Bruto BPM | € 11.935 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Continue vermogen | 100 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T F7 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 december 2021 |
| Leeftijd | 4 jaren, 5 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 maart 2024. Het voertuig was toen 2 jaren, 3 maanden en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.949 kg |
| Massa rijklaar | 2.049 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.251 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type MR | |
| Variant F28C | |
| Uitvoering 51C11H3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*29 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 248 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 188 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 CI | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832CI | |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VXF-22-S - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VXF-22-S
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VXF-20-S | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | € 20.745 | 08-12-2023 | 3,2 jaar |
| VXF-21-S | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 38.439 | 06-07-2023 | 9,6 jaar |
| VXF-22-B | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 62.467 | 30-06-2023 | 2,9 jaar |
| VXF-22-D | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 50.961 | 30-06-2023 | 2,9 jaar |
| VXF-22-F | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 52.167 | 30-06-2023 | 2,9 jaar |
| VXF-22-G | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 69.101 | 22-07-2023 | 2,8 jaar |
| VXF-22-H | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 107.528 | 11-07-2023 | 2,8 jaar |
| VXF-22-J | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 49.660 | 07-07-2023 | 2,9 jaar |
| VXF-22-K | Iveco | 35C14 | Gesloten opbouw | € 67.442 | 07-11-2023 | 5,3 jaar |
| VXF-22-L | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 87.636 | 11-08-2023 | 2,8 jaar |
| VXF-22-N | Renault | Express | Gesloten opbouw | € 25.307 | 12-07-2023 | 2,8 jaar |
| VXF-22-P | RAM | 1500 | Pick-up truck | € 100.233 | 05-03-2024 | 4,9 jaar |
| VXF-22-R | Land Rover | Range Rover | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-05-2008 | 23,8 jaar |
| VXF-22-S | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 49.367 | 20-03-2024 | 4,4 jaar |
| VXF-22-T | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 43.733 | 20-07-2023 | 2,8 jaar |
| VXF-22-V | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 46.089 | 28-08-2023 | 2,7 jaar |
| VXF-22-Z | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 59.009 | 14-07-2023 | 2,8 jaar |
| VXF-23-S | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 67.839 | 24-07-2023 | 2,8 jaar |
| VXF-24-S | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 51.850 | 11-07-2023 | 2,8 jaar |
| VXF-25-S | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 50.088 | 12-07-2023 | 2,8 jaar |
| VXF-26-S | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 69.537 | 12-07-2023 | 2,8 jaar |
| VXF-27-S | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 70.965 | 12-07-2023 | 2,8 jaar |
| VXF-28-S | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 39.191 | 10-07-2023 | 2,8 jaar |
| VXF-29-S | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 56.928 | 11-07-2023 | 2,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.525 en/of een afmeting van 555 x 207 cm en/of een gewicht van ± 1.949 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot Boxer | € 46.500 | 549 cm | 206 cm | 1.980 kg |
| Citroën Jumper | € 48.900 | 554 cm | 206 cm | 1.990 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 46.600 | 564 cm | 199 cm | 2.120 kg |
| Volkswagen Transporter | € 47.600 | 548 cm | 200 cm | 1.960 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Fiat Ducato | € 50.300 | 556 cm | 205 cm | 2.040 kg |
| Iveco 35C17 | € 52.000 | 552 cm | 201 cm | 1.860 kg |
| Volkswagen Crafter | € 50.300 | 558 cm | 202 cm | 2.060 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.