VFS-34-Z
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2020 en is nu 6 jaren en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 april 2026, dus sinds 1 maand en 3 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (F23N) nog 12 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2020 en november 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 50.910 en € 60.364, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 54.181 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 50.910 incl. BTW en BPM, deze Opel Movano is daardoor € 3.271 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Opel haalt een maximumsnelheid van 155 km/uur. Deze Opel Movano is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 46.1% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2020
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 5,55 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Hoogte | 2,48 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 155 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 50.910 |
| Bruto BPM | € 12.302 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Continue vermogen | 110 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T F7 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 mei 2020 |
| Leeftijd | 6 jaren en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 3 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 13 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.946 kg |
| Massa rijklaar | 2.046 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.254 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type MR | |
| Variant F23N | |
| Uitvoering S1B11H2 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*27 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.5 l/100km (1 liter op 18,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.5 l/100km (1 liter op 15,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.1 l/100km (1 liter op 16,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 9.4 l/100km (1 liter op 10,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 248 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 162 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 70 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 CI | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832CI | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VFS-34-Z | 13-03-2025 | 16:03 | periodieke controle | 13-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VFS-34-Z | 22-03-2024 | 14:10 | periodieke controle | 13-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VFS-34-Z | 7-04-2023 | 12:06 | periodieke controle | 13-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 13-03-2025 | 16:03 | 427 | 5.*.47 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbagsysteem geeft defect aan |
| 13-03-2025 | 16:03 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2024 | |||||
| 22-03-2024 | 14:10 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 7-04-2023 | 12:06 | 289 | 5.*.31 | 2 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 7-04-2023 | 12:06 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VFS-34-Z - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VFS-34-Z
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VFS-30-Z | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 30.767 | 25-05-2020 | 6 jaar |
| VFS-31-Z | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 31.132 | 14-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFS-32-Z | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 31.132 | 14-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFS-33-Z | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 28.515 | 30-04-2021 | 5,1 jaar |
| VFS-34-B | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 33.045 | 27-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFS-34-F | Ford | Transit | Kipper | Onbekend | 29-06-2010 | 15,9 jaar |
| VFS-34-G | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 51.572 | 19-02-2021 | 5,3 jaar |
| VFS-34-H | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 50.819 | 31-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFS-34-J | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 29.818 | 27-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFS-34-K | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 64.917 | 10-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFS-34-L | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 60.500 | 20-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFS-34-N | Mercedes-Benz | Sprinter | Opleggertrekker | € 65.986 | 26-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFS-34-P | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 40.900 | 01-05-2020 | 6,1 jaar |
| VFS-34-R | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 51.496 | 15-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFS-34-T | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 56.373 | 29-05-2020 | 6 jaar |
| VFS-34-V | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 44.907 | 03-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFS-34-X | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 82.414 | 03-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFS-34-Z | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 50.910 | 13-05-2020 | 6 jaar |
| VFS-35-Z | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 51.796 | 31-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFS-36-Z | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 48.771 | 06-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFS-37-Z | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 50.920 | 28-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFS-39-Z | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 50.834 | 19-05-2020 | 6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 54.181 en/of een afmeting van 555 x 207 cm en/of een gewicht van ± 1.946 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Citroën Jumper | € 48.900 | 554 cm | 206 cm | 2.000 kg |
| Fiat Ducato | € 52.500 | 551 cm | 205 cm | 2.040 kg |
| Ford Transit | € 55.700 | 552 cm | 206 cm | 2.020 kg |
| Iveco 35C17 | € 52.000 | 552 cm | 201 cm | 1.860 kg |
| Volkswagen Crafter | € 50.300 | 558 cm | 202 cm | 2.060 kg |
| Iveco 40C15 | € 59.400 | 545 cm | 204 cm | 2.020 kg |
| Volkswagen Transporter | € 57.800 | 550 cm | 199 cm | 1.920 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.