VF-767-X
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 oktober 2013, dus sinds 12 jaren, 7 maanden en 16 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (F4DE) nog 51 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2010 en januari 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 27.000 en € 50.030, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 44.115 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 27.000 incl. BTW en BPM, deze Opel Movano is daardoor € 17.115 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 oktober 2013. Het voertuig was toen 1 jaar, 6 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 6,20 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 143 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 27.000 |
| Bruto BPM | € 10.452 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Continue vermogen | 92 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T B6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 maart 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 30 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 oktober 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren, 7 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 oktober 2013. Het voertuig was toen 1 jaar, 6 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 28 maart 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.083 kg |
| Massa rijklaar | 2.183 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.317 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type MR | |
| Variant F4DE | |
| Uitvoering A1AGB3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*06 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10.3 l/100km (1 liter op 9,7km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.3 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.6 l/100km (1 liter op 13,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.6 l/100km (1 liter op 11,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 226 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VF-767-X | 26-02-2026 | 10:30 | periodieke controle | 28-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| VF-767-X | 3-02-2025 | 16:18 | periodieke controle | 28-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VF-767-X | 5-02-2024 | 16:44 | periodieke controle | 28-03-2025 | Nee |
| VF-767-X | 6-02-2023 | 14:53 | periodieke controle | 28-03-2024 | Nee |
| VF-767-X | 2-02-2022 | 13:45 | periodieke controle | 28-03-2023 | Nee |
| VF-767-X | 2-03-2021 | 12:29 | periodieke controle | 28-03-2022 | Nee |
| VF-767-X | 25-03-2020 | 13:14 | periodieke controle | 28-03-2021 | Nee |
| VF-767-X | 4-03-2019 | 16:01 | periodieke controle | 28-03-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 26-02-2026 | 10:30 | 285 | 5.*.31 | 1 | Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt |
2025 | |||||
| 3-02-2025 | 16:18 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VF-767-X - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VF-767-X
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VF-764-X | Volkswagen | Crafter | Open laadvloer | € 49.192 | 10-10-2013 | 12,6 jaar |
| VF-765-X | Volkswagen | Crafter | Neerklapbare zijschotten | € 48.794 | 10-10-2013 | 12,6 jaar |
| VF-767-G | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 21.307 | 24-07-2013 | 12,8 jaar |
| VF-767-J | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 32.610 | 09-08-2013 | 12,8 jaar |
| VF-767-K | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 37.872 | 19-08-2013 | 12,8 jaar |
| VF-767-L | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 24.219 | 27-08-2013 | 12,8 jaar |
| VF-767-N | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 22.950 | 25-09-2013 | 12,7 jaar |
| VF-767-R | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 39.413 | 24-09-2013 | 12,7 jaar |
| VF-767-T | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 21.125 | 31-10-2013 | 12,6 jaar |
| VF-767-V | Dodge | Ram | Pick-up truck | Onbekend | 03-10-2013 | 41,9 jaar |
| VF-767-X | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 27.000 | 11-10-2013 | 14,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 44.115 en/of een afmeting van 620 x 207 cm en/of een gewicht van ± 2.083 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Crafter | € 47.400 | 629 cm | 209 cm | 2.180 kg |
| Peugeot Boxer | € 48.300 | 630 cm | 212 cm | 2.270 kg |
| Ford F 250 | € 45.600 | 627 cm | 200 cm | 2.220 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 43.700 | 614 cm | 209 cm | 2.160 kg |
| Ford Transit | € 43.700 | 611 cm | 211 cm | 2.110 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.