VF-670-S
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 8 maanden en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FEDC) nog 191 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2010 en december 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 40.557 en € 47.300, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 43.407 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 45.182 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Opel Movano € 1.775 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 5,55 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 143 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 45.182 |
| Bruto BPM | € 10.927 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Continue vermogen | 92 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T B8 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 september 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 8 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 23 september 2022. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.973 kg |
| Massa rijklaar | 2.073 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.427 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type MR | |
| Variant FEDC | |
| Uitvoering 51ADB3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*11 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.2 l/100km (1 liter op 10,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7 l/100km (1 liter op 14,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.8 l/100km (1 liter op 12,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 205 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*630/2012I | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VF-670-S | 30-09-2022 | 16:34 | periodieke controle | 30-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VF-670-S | 16-08-2021 | 11:42 | periodieke controle | 23-09-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VF-670-S | 9-08-2021 | 16:11 | periodieke controle | 23-09-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VF-670-S | 14-09-2020 | 15:29 | periodieke controle | 23-09-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VF-670-S | 18-09-2019 | 16:48 | periodieke controle | 23-09-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 30-09-2022 | 16:34 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 30-09-2022 | 16:34 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 30-09-2022 | 16:34 | 520 | 5.*.56 | 1 | Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
2021 | |||||
| 16-08-2021 | 11:42 | 504 | 5.*.62 | 1 | Grootlicht optisch signaal ontbreekt of defect |
| 16-08-2021 | 11:42 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 16-08-2021 | 11:42 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 9-08-2021 | 16:11 | 572 | 5.*.55 | 1 | Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| 9-08-2021 | 16:11 | 315 | 5.*.31 | 1 | Rem- of parkeerremkabel gebroken |
| 9-08-2021 | 16:11 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 14-09-2020 | 15:29 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2019 | |||||
| 18-09-2019 | 16:48 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VF-670-S - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VF-670-S
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VF-670-B | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 44.368 | 31-10-2013 | 13,8 jaar |
| VF-670-D | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 48.347 | 10-07-2013 | 12,9 jaar |
| VF-670-F | Iveco | 35C15 | Gesloten opbouw | € 64.467 | 06-08-2013 | 12,8 jaar |
| VF-670-G | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.260 | 31-07-2013 | 12,8 jaar |
| VF-670-H | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 50.508 | 29-07-2013 | 12,8 jaar |
| VF-670-K | Iveco | 35S13 | Gesloten opbouw | € 49.883 | 22-08-2013 | 12,8 jaar |
| VF-670-L | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 32.089 | 29-08-2013 | 12,8 jaar |
| VF-670-N | Land Rover | 88 | Pick-up truck | Onbekend | 28-08-2013 | 43,6 jaar |
| VF-670-R | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 33.551 | 20-09-2013 | 12,7 jaar |
| VF-670-S | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 45.182 | 23-09-2013 | 12,7 jaar |
| VF-670-V | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 22.434 | 10-10-2013 | 12,6 jaar |
| VF-671-S | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 43.436 | 26-09-2013 | 12,7 jaar |
| VF-673-S | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 43.278 | 26-09-2013 | 12,7 jaar |
| VF-675-S | Fuso | Canter | Open laadvloer | € 49.557 | 23-09-2013 | 12,7 jaar |
| VF-676-S | Mercedes-Benz | Viano | Gesloten opbouw | Onbekend | 23-09-2010 | 17 jaar |
| VF-679-S | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 51.299 | 30-10-2013 | 12,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 43.407 en/of een afmeting van 555 x 207 cm en/of een gewicht van ± 1.973 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot Boxer | € 46.500 | 549 cm | 206 cm | 1.980 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 46.600 | 564 cm | 199 cm | 2.120 kg |
| Volkswagen Crafter | € 42.300 | 559 cm | 199 cm | 2.060 kg |
| Nissan NV400 | € 44.000 | 559 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Fiat Ducato | € 41.100 | 550 cm | 208 cm | 2.130 kg |
| Volkswagen Transporter | € 44.900 | 563 cm | 201 cm | 1.960 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.